Wpis z mikrobloga

@Castellano: Rzygam już blabladorami. Wszędzie #!$%@? pełno tych uśmiechniętych #!$%@?ów. W świecie psów blabladory są jak puste blondynki szczerzące się bez powodu. Bananowe dzieci wożące się furami ojców i nie mające żadnych obowiązków. Ta rasa nawet nie powinna mieć nazwy. Kiedy ktoś pytałby cię, czy masz psa, odpowiadałbyś "mam" w przypadku tego biszkoptowego #!$%@? i każdy wiedziałby, że masz #!$%@? blabladora w kolorze ekri. Nie wklejajcie obrazków z tymi podpsami, bo
  • Odpowiedz
@smutny_kojot: aaa to zmienia postać rzeczy. Nie, jednak nie. Co się spinasz o to, że goldeny są popularne? Zdjęcia zwierząt przeglądają zazwyczaj kobiety, dziwisz się że lubią oglądać uśmiechnięte? Najpierw myślałem, że Twój wpis to była pasta, ale potem zrozumiałem, że naprawdę Ci się ulało.
m.....l - @smutny_kojot: aaa to zmienia postać rzeczy. Nie, jednak nie. Co się spinas...
  • Odpowiedz
@maal: Ale o co Tobie teraz chodzi? Wpis jest bez tagu, więc również go widzę. A skoro tak, to mam prawo się wypowiedzieć. Wyraziłem swoje zdanie na temat plagi labradorów czy tam goldenów (jeden #!$%@?) w polskich cebulogrodach i wszystko na ten temat. Jakby na mieście jeździły same passaty, albo były budynki tylko w kolorze szarym, to czy nie miałbym prawa powiedzieć, że to monotonne, bo kobietom podobają się passaty? Weź
  • Odpowiedz