Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam taką jakby kaszkę na czole i na plecach, plus trochę na policzkach i wokół ust. Coś jak na picrelu po lewej stronie. Co to może być? Zaskórniki zamknięte? Trądzik zaskórnikowy? Ogólnie cerę mam tłustą i cały czas się świecę, a oprócz tego codziennie muszę myć głowę. Mierzył się ktoś z podobnym problemem? 27 lvl a ja wciąż mam problemy z cerą. Co prawda mniejsze niż gdy byłem gimbem, ale nadal... Byłem już parę razy u dermatologa, ale dostawałem same gównoporady typu "taka Pana uroda", albo jakiś płyn na spirytusie robiony w aptece lub maść bez recepty co gówno pomagało. Jak się tego pozbyć? Od razu mówię, nie będę się truł Izotekeim. Czekają na mnie jakaś skomplikowana pielęgnacja i codzienne rytuały w łazience przed pójściem do pracy? A może to problem hormonalny i powinienem zrobić jakieś wyniki?
#cera #pielegnacja #dermatologia #tradzik #rozowepaski #niebieskiepaski #uroda #pytanie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Mam taką jakby kaszkę na czole i na...

źródło: comment_VAhtRAdB88EaH9ZG79Js9yos8yVnuyOH.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Mnie na problemy z trądzikiem wieku dorosłego pomógł izotek, a potem hormony. Terapie zewnętrzne są dobre przy lekkich problemach i u nastolatków, którzy muszą "wyrosnąć z trądziku". W pewnym momencie masz wrażenie, że się nie leczysz, a pielęgnujesz trądzik, bo co uda się jakiś problem pokonać, to za chwilę wszystko wraca. Hormony zawsze warto zbadać, ale kobietą nie jesteś i masz znacznie mniejsze możliwości działania w tym zakresie...

Wyżej pojawił
  • Odpowiedz