Wpis z mikrobloga

@bizonsky: Zawsze gardziłem tym teleturniejem.
Dobra zabawa w oszukiwanie uczestnika a tak naprawdę to widz jest też oszukiwany, bo koperty najczęściej nie są otwierane tylko niszczone, a co tam sobie na ekranie narysują to jest losowa rzecz, która wzbudzi w widzach najbardziej pożądane przez program emocje.

Przez to był nudny bo był kompletnie o niczym, to co się tam działo było bez znaczenia a każda chwila z tym programem to chwila
ibisz pozwolil jej wymienic koperte na dowolna inna ze stolu i wymienila na kolejne -100% XDDDD


@bizonsky: W kopertach równie dobrze mogło być napisane "bizonsky ma sraczkę". Uczestnik nie zmusi Ibisza do otwarcia koperty. A jakby to zrobił wbrew Ibiszowi to by tego w TV nie pokazali i tyle.

Ty sobie przypomnij, dlaczego Ibisz czasami za żadne skarby nie chciał pozwolić otwierać kopert? I mówił wprost: zobaczy pan w TV! Nie
@look997 ale taguj #takbylo XD masz na to jakiś dowód?
bo ja dalej to oglądam i w większości odcinków pozwala oglądać koperty, nawet babce która miała 5x100000 w kopertach i którą #!$%@?ł bez mydła

także cichaj tam cyrylu i usuń konto
@bizonsky: Ale żenada. Przecież piszę że wiele na to bardzo wyraźnie wskazuje. Uatrakcyjnie to oglądanie i to jest tak naprawdę wystarczający argument. Czemu by mieli tego nie zrobić?

Cicho, bo nie możesz durnie pośmiać się z uczestników programu w telewizorze i poczuć się od nich lepszy. xDD

A w rzeczywistości to twórcy programu śmieją się z ciebie.

Tyś jest stracony człowiek.
Ty jesteś z tych co myślą że kiedyś Mamy cię!,
@look997 gościu, nie mam telewizora nawet i w #!$%@? mam to o czym piszesz na temat telewizji ogólnie
tu piszesz o programie, że jest w nim tak a nie inaczej, kiedy jest inaczej niż piszesz, co widać w samym programie XD
jesteś po prostu uprzedzony do wszystkiego vo związane z tv z góry co po części jest zrozumiałe ale ja nie szanuję takich ludzi którzy wszystko widzą w czerni lub bieli
@bizonsky: Dlaczego miałbym być uprzedzony? Po co takie coś zmyślasz?
Idę i wyjaśniam konkretnie program Gra w ciemno.

"a jest inaczej niż piszesz, co widać w programie XD"
Naprawdę jesteś stracony. Chociażbyś uznał, że jedno i drugie jest równie prawdopodobne - bo tak naprawdę to tylko tyle ja mówię. I że jest to możliwe i że są na to wyraźne wskazówki - ja oglądałem dużo odcinków tego programu bo tata lubił
@bizonsky: A o Jaka to melodia? wiesz? Że część z występami jest nagrywana innego dnia i to na tej samej scenie na której stoją uczestnicy i prowadzący?
Tak jest im wygodniej ponagrywać występy. Może kwestia zajętości, ceny za budowę studia. No opłaca się na pewno.
A w programie pokazują, że są dwie sceny obok siebie, lustrzane.
Prowadzący mówi "choć do nas", albo niby "wychodzi na scenę" a tylko wychodzi za kadr
@bizonsky: No to by musieli być wyjątkiem, mimo że nic ich by to nie kosztowało a korzyści by mieli w postaci większej oglądalności.

To że to jest możliwe to nie jest racja?
Miej podejście uniwersalne. Albo coś jest albo nie, ale zawsze trzeba pamiętać, że jest możliwe.

A to że to bardzo do Gry w ciemno pasuje, to jest dodatkowy argument.

To może wyjaśnij, ty uważasz, że to nie jest możliwe
@look997: Jeszcze o Jaka to melodia? Przyglądałem się widowni, to szło zauważyć, że np. (wymyślam) przy Maryli Rodowicz w rogu stała dziewczyna w żółtej koszuli a przy występie Zakopower facet w niebieskiej. Tutaj akurat było możliwe, że przerwa była, się przesiedli czy coś podobnego, no ale jest to też kolejna wskazówka, że różne występy są ponagrywane na zaś.

No a już takie coś, że wzięli Limahla dwa razy dokładnie ten sam
@bizonsky: Jeszcze napiszę, bo to nie wybrzmiało - oni tego w Grze w ciemno nie musieli robić często. Mogło się to zdarzać rzadko, ale z całą pewnością jest to możliwe i wiele wyraźnie na to wskazuje.

A nie wiem co jeszcze jest możliwe, takie coś byłem w stanie zauważyć.