Wpis z mikrobloga

Dobra, wiem ze nie ma za bardzo czym ale #chwalesie nowym scyzorykiem (poprzedni zgubilem (,)) Tego mam jakies 15 minut i juz jestem zadowolony ( ͡° ͜ʖ ͡°) Sprzet wyglada na solidny- oczywiscie jak na przedzial cenowy okolo 200 zl. Wolam @Afrati bo to przez niego wszystko sie stalo. Dzieki
Ps. Klips jest troche za mocny
#gownowpis #noze
Pobierz robert5502 - Dobra, wiem ze nie ma za bardzo czym ale #chwalesie nowym scyzorykiem (p...
źródło: comment_pqQddfkjXol48CWIxyJHnbJmysQVkuOe.jpg
  • 14
@robert5502: Cieszę się, że pomogłem! Fajny wybór, solidna blokada, wysoki szlif. No i ładny, niech służy!
Klips po czasie trochę się wyrobi zapewne, ale możesz spróbować leciutko go odgiąć - tylko ostrożnie, coby nie połamać
@robert5502: No to brązowe pręty na 20 stopni, smyrasz aż się zrobi mocno ostro, potem zakładasz białe na 20 stopni, smyrasz jeszcze ze dwie minuty i masz szalenie ostre narzędzie ;)
@robert5502: Niedrogo a dobrze, to Victorinox - dowolny z serii "nóż szefa kuchni" - popatrz, który najbardziej Ci podpasuje, kup, używaj i ostrz na Turnboksie - tylko nóż z długim ostrzem będziesz musiał ostrzyć "na dwa razy" - najpierw przednia część krawędzi tnącej, potem tylna - jak zaczniesz ostrzyć, to zrozumiesz
@Afrati: Juz to i szczotka szorowalem.. Noze ktore osttzylem byly z takiej miekkiej stali ze zalelpily prety niczym olowiem.
Sprobuje teraz domestosem. Moze dziadostwo pusci. Dobra dzieki. Pozdro