Wpis z mikrobloga

Cześć Wam ; ). Jestem obecnie w Holandii, pracuje na poczcie, ale ciągle ucinają godziny więc wolałbym zmienić pracę. Czy osoby, które mieszkają w Holandii mogłyby się wypowiedzieć jak warto szukać jakiejś NORMALNEJ pracy gdzie są zagwarantowe godziny? Przyznam, że jestem poirytowany, bo przyjechałem dorobić do budżetu studenckiego, a nie siedzieć : ). Byłbym wdzięczny.

#emigrujzwykopem #emigracja #holandia #pracbaza
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@co_jest: a co chcesz robic bo pracy jest multum. Alberthijn nie wazne gdzie zawsze id #!$%@? godzin ale jak sie rozchorujesz i nl ie bedzie cie tydzien to juz maja innego w twoje miejsce. Kazdy magazyn tez ma pelne godziny nie liczac martwych miesięcy ale to jest na poczatku roku. Gdzie siedzisz w tej holandii?
  • Odpowiedz
@co_jest: w lely fabryka Giant duzo godzin dobre stawki. Niedaleko w zeewolde masz Bakkerlogistiek i tam robia tez dla alberta godzin od #!$%@? ttlko zmiany kosmiczne. Bo i na 1 w nocy. Ogólnie w tamtym rejonie Olimpia taka agencja ma calkiem nl iezle prace ale trzeba znac chociaż angielski na komunikatywnym poziomie.
  • Odpowiedz
@co_jest: umawiaj się na dni otwarte w firmach, każda organizuje raz w roku, możesz też prezesa na LinkedIn zagadywać w branżach które cię interesują. Granie w darta w weekendy też pomaga kontakty sobie wyrobić i podszkolić się w holenderskim
  • Odpowiedz
do Olympi pamiętam dzwoniłem to nie dawali zakwaterowania tylko trzeba było mieć swoje


@Odbuta: i to w zasadzie jest jeden z plusów agencji pracy, bo automatycznie odsiewa największą patologię
  • Odpowiedz