Wpis z mikrobloga

A swoją drogą, najtańsze co kiedyś kupiłem to Focus kilkunastoletni za 300zł. Kumpel pisał, że odda w cenie złomu - no i rzeczywiście. Mówię mu, żeby pisał umowę (nie miałem absolutnie czym jeździć a musiałem - a wymarzonej fury ciągle szukałem akurat), no to przyjedź odpowiada, obejrzyj. Ech, na cholerę oglądać, najwyżej ja oddam na złom i zwróci się kasa. No i rzeczywiście - 300zł za jeżdżące auto, pół baku i radio,
@NatashaFromRushya: lanosik( ʖ̯)dbaj o niego, ja swojego musiałem zezłomować kilka miesięcy temu bo rdza już mocno ale mechanicznie igiełka, od 3 lat mi służył. Wszystko tanie jak barszcz, ino jechać. Jedynie te spalanie niszczyło kieszeń..
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kamok: mi jeszcze brakuje strefy zgniotu i innych bajerów xd Mam civica golasa z 98 roku,nawet bez poduszki i abs, na autostradzie przy 130 jest ciekawie xd
@wojtoon
#!$%@?, gdzie wy żyjecie, że takie graty schodzą?

W maju puściłem za 300zł na złom fiestę ghia z przebiegiem 165k bo nikt tego nie chciał nawet oglądać.
A tam była klima, fabryczne radio, elektryczne fotele welurowe, skórzana kiera (i inne pierdółki) elektryczne lusterka, 3 kluczyki (z pilotem), lakier metalizowany itd.
Auto zawsze było garażowane i nigdy nie widziało gazu.

I dupa mnie by nie bolała bo to jednak 20latek, gdyby w