Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Pytanie głównie do tych co chodzą do psychologa regularnie ale opinie wszystkich innych też będą dla mnie ważne.
Czy zdarza wam się, że idziecie do psychologa bo tak? Nie mając żadnych problemów, uważając, że jest wszystko ok?
Pytam bo wydaje mi się to dziwne. Mój niebieski pasek od kilku lat chodził do psychologa do dzisiaj nie do końca wiem dlaczego, powiedział tylko powierzchownie o co chodziło i więcej nie dopytywałam.
I od pół roku twierdził, że jest ok, już nie potrzebuje psychologa. Aż nagle pewnego dnia mi mówi, że on by chciał się przejść do swojej psycholog. Spoko spoko ale pytam czy coś się stało, on na to, że nie, że po prostu chce pójść i mam się nie martwić. Bardzo mnie to dziwi bo te jego sesje trwały po kilka godzin i płacił za nie chyba z 300zł. Dziwi mnie, że ktoś tak po prostu chce wydać 300zł na psychologa, mimo że twierdzi, że nic mu nie dolega. Czy to jest normalne i wy też czasami tak kontrolnie chodźcie czy powinnam się martwić, że jednak coś złego się dzieje w jego głowie tylko nie chce mi powiedzieć?
#psychologia #logikaniebieskichpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla maturzystów
  • 11
OP: @RabarbarDwurolexowy no i się mylisz panie kolego ( ͡° ͜ʖ ͡°) mówił mi to zanim jeszcze byliśmy razem i rozmawialiśmy o naszych doświadczeniach z psychologami. Od tego czasu nie był ani razu.
Dziękuję również za opinie o roxach. Nie zawiodłam się na was xD
Reszcie dziękuję za uspokojenie mnie. Jest to dla mnie o tyle niezrozumiałe, że mi psycholodzy nigdy nie pomagali i nie czułam potrzeby