Wpis z mikrobloga

W nawiązaniu do wpisu z gorących gdzie panna była zawiedziona ze miała być dziewczynka a jest chłopiec. My (ja i żona) nie sprawdzaliśmy płci dziecka, u lekarza na wstępie zawsze zaznaczyliśmy ze nie chcemy wiedzieć. Wszystko okazało się dopiero na porodówce. Myśleliśmy ze będzie chłopiec, jest dziewczynka. Ale czy ma to jakieś znacznie? Panna podnosi argumenty ze dziewczynki są takie sweet i kucyki pony, no sory ale chyba nie moja :/

Jest tu jeszcze ktoś kto nie sprawdzał płci dziecka? Czy tylko my tacy #!$%@??!

#dzieci #rodzicielstwo #ciaza #zwiazki

Czy sprawdzałeś/aś płeć dziecka przed narodzinami?

  • Tak 83.3% (50)
  • Nie 16.7% (10)

Oddanych głosów: 60

  • 12
@dzazzio: mysmy dlugo nie chcieli wiedziec, ale w koncu sie zlamalismy - mielismy straszny problem z imieniem i dzieki tej informacji mozna bylo zawiezic obszar poszukiwan :P

Czy znaczenie..
Mysle, ze jak dziecko juz jest na swiecie - to nie. Gdy juz te plec znasz, tez nie,

Ale ogromna ilosc ludzi ma jakies tam swoje preferencje i oczekiwania. Zakladajac, ze tamten wpis nie jest baitem, to dla mnie nie ma nic
@dzazzio u mnie miał być chłopiec a później okazało się, że dziewczynka. Nie robiło to żadnej różnicy. Liczyło się, żeby było zdrowe. Teraz ma 11 miesięcy i kocham moją córkę ponad życie mimo, że czasami daje mi w kość bo właśnie zaczął się etap chodzenia :D