Wpis z mikrobloga

Z pewnością znajdą się tutaj zarówno sympatycy jak i przeciwnicy Janusza Korwin-Mikkego.

Niemniej zarówno jedni jak i drudzy być może lubią wino (oczywiście białe ( ͡° ͜ʖ ͡°)) i szachy.

W związku z tym organizuję #rozdajo. Do wygrania zestaw ze zdjęcia z wypalonym podpisem JKM.
Koszt wysyłki pokrywamy my.

Zestaw wygrywa osoba, która zaplusuje ten wpis oraz napisze najlepszy komentarz odpowiadający na pytanie:
"Dlaczego warto grać w szachy?".

Konkurs trwa do piątku 23.08.2019 godz. 23:59.

Przy okazji chciałbym poinformować, że w czasie trwania konkursu obowiązuje DARMOWA dostawa w oficjalnym sklepie JKM:
https://sklep.korwin-mikke.pl.

Zapraszamy!

#korwin #konfederacja #polityka #bekazlewactwa #szachy
Zyggy - Z pewnością znajdą się tutaj zarówno sympatycy jak i przeciwnicy Janusza Korw...

źródło: comment_jkmYAtYwNiukizAlBfOy5R3tgLiowzLx.jpg

Pobierz
  • 37
  • Odpowiedz
@Zyggy Dlaczego warto grać w szachy? Dzięki grze w szachy jako dziecko rozwijałem umiejętność strategicznego myślenia, przewidywania poruszeń przeciwnika, cierpliwości, ale też refleksu kiedy brakowało czasu na zegarze. Dzięki nim zapisałem się na koło szachowe, przez co poznałem wielu inteligentnych ludzi i wziąłem udział w pierwszych zawodach, co wyrabiało we mnie zapał do współzawodnictwa. Na tych zawodach wygrałem też pierwsze pieniądze - założyłem się z tatą, że nie będę ostatni i
  • Odpowiedz
Wygrywa @Ra-V-ek, ponieważ komentarz najbardziej mnie rozśmieszył ( ͡° ͜ʖ ͡°). Proszę o wiadomość na priv w celu odebrania nagrody,
  • Odpowiedz