Wpis z mikrobloga

@anszua: Dzięki, akurat też robiłem screeny żeby poinformować ludzi a tu j poinformowano mnie. Jak tylko oddadzą kasę to ich wyśmieje, bo miesiąc temu pisałem, że jak zgubili przesyłkę to mają się przyznać i coś się wymyśli to mnie w #!$%@? robili. 0 gwiazdek i nie polecam #gearbest
@black_fort: No właśnie ciekawe jak zniknęły, czy w ogóle zostały wysłane, czy ktoś przywłaszczył sobie cały kontener elektroniki? XD kto wie, ale jak zawsze jeden zarobił a drugi stracił.
@anszua: wszystkim to wysłali, chińczyk z supportu odważył się coś zrobić zamiast siedzieć ze skulonym ogonem. Ktoś #!$%@?ł cała palete. Przypominam, że @GearBest_Polska twierdził, że te paczki są odprawiane jakieś 3 tyg temu xD Wywołany dl tablicy nie powiedział też w jaki sposób jest połączony z Gearbest, bo to poprostu podszywka - zwykly partner jak każdy inny
@Qkret: Ja im wysłałem po polsku ale przetłumaczyłem na angielski i im wysłałem drugi raz :) Dobrze że nie robiłem póki co jeszcze roszczenia. Chciałem robić w sobotę a dobrze że przyszło coś tu ze zwrotem kasy.
@AXYZE: jak dostanę rzeczywiście ten zwrot do 2 dni jak to napisali to browar leci podeślij PayPal na priv a jak to jest w przypadku zwrotu karty podpiętej do PayPal jest te 48 h czy ty ta druga opcja jak zwykła karta? Bo niby metoda płatności to PayPal ale z nimi to już nic niewiadomo