Wpis z mikrobloga

Pytanie do palaczy, tzn chciałam napisać śmierdzieli. Dlaczego lubicie śmierdzieć? Smrodzić dookoła siebie, smrodzić innym, zasmradzać przedmioty i rzeczy dookoła siebie, oraz żyć w tym cuchnącym świecie? To takie fajne cuchnąć i gnić od środka?
#pytanie #pytaniedoeksperta #kiciochpyta #p-------y
  • 181
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@fenis: ale to jest nałóg, który narzucają siłą innym, np. paląc na balkonach. Co innego jakby pili wódę czy dawali sobie w żyłę, wtedy to byłaby tylko i wyłącznie ich sprawa.
  • Odpowiedz
@Mzl02: jak napisał Allen Car jest to wątpliwa przyjemność porównywalna do walenia głową w ścianę tylko po to żeby poczuć ulgę kiedy się przestanie walić.

Pozdrowienia dla wszystkich którzy zerwali z nałogiem.

Odwagi dla wszystkich którzy próbują.

I dla wszystkich nigdy niepalacych. Cieszcie się bo mieliście dużo szczęścia że nigdy nie zaczęliście palić.
  • Odpowiedz
@Mzl02: Fajek to takie 5 minut tylko i wyłącznie dla mnie. Odcinam się, palę fajka i przeglądam tela. Uwielbiam ten moment, jak tobie to tak bardzo przeszkadza to kup dom jednorodzinny i w nim k---a mieszkaj. Fajek na balkonie olaboga
  • Odpowiedz
Fajek to takie 5 minut tylko i wyłącznie dla mnie.


@Wjorgus: no niestety nie bo śmierdzisz dookoła.

Cieszcie się bo mieliście dużo szczęścia że nigdy nie zaczęliście
  • Odpowiedz
@Mzl02 nnajfajniejsze w paleniu jest robienie tego w miejscach publicznych, gdzie kazdemu to przeszkadza. Czesto tez zanim wejde do autobusu to nie wypuszcze ostatniego bucha tylko po to zeby zrobic to w srodku
  • Odpowiedz