Wpis z mikrobloga

@RobieInteres: W takich momentach sytuację zawsze ratuje dobry gameplay albo C&C. Chociaż jeśli znasz wszystko na pamięć, to C&C odpada i zostaje gameplay. Pytanie tylko, czy jest na tyle dobry? Ewentualnie można napchać milion modów.
  • Odpowiedz
@PiotrLotr: House bym oszczędził, nie daje żadnych dobrych korzyści wpuszczenie masy do miasta.
TO tak jak z imigrantami u nas, zabiłeś faceta, który czarnych trzymał za murami państwa, teraz napłyną do środka.

Na zewnątrz jest dzicz, w mieście jest cisza i porządek + house daje fajny apartament w kasynie
  • Odpowiedz
@Deadlyo: z tej strony nie patrzyłem na to. Tylko- cisza i porządek? Białe rękawiczki? To jest moc FNV. Nic nie jest białe czy czarne. Wszystko jest szare, jak opad na piaskach pustyni Mojave.
  • Odpowiedz
@Deadlyo: Miałem dylemat z Housem ale jednak wolałem sam sobie być Panem, apartament w kasynie to najgorsze co może być, tak mi się nie chce tam wracać np. żeby wziąć ze sobą innego towarzysza.
Btw. Nie mogę się doczekać następnego podejścia do NV ale tym razem jako zły gość. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz