Wpis z mikrobloga

Wszyscy mi zawsze powtarzali, Sebastian Ty jesteś fajny, pracowity chłopak, robotny, ogarnięty no ale ty masz po prostu w życiu pecha.. I co?! Może sprawa błacha ale #truestory sprzed chwili po zakupach w znanym i lubianym markecie z czerwonym owadem. Od dawien dawna kupując jajka ZAWSZE, po prostu ZAWSZE sprawdzam czy w tej kobiałce którą sobie upatrzyłem, tej z moimi jajami jest wszystko ok ( ͡º ͜ʖ͡º), to jest mój zakupowy rytuał, świętość wrodzona lub wypatrzona u mamy czy babci. Podchodzę do półki z jajami biorę kobiałke a że byłem mega styrany po robocie, nie odwalilem swojego rytuału i po prostu je kupiłem. Przychodzę do domu, rozpakowuje zakupy, biorę kobiałke jajek do ręki, otwieram, patrzę.. No nie... NO PO PROSTU KU**A NO NIE, BOŻE CZY TY TO WIDZISZ, brakuje jednego jedynego zasranego jajka!!! Jak zawsze sprawdzam podczas zakupów to wszystkie są!!!! A JAK RAZ NIE SPRAWDZIŁEM OD PONAD 15 LAT?!?! TO SIĘ OKAZUJE, ŻE JEDNEGO NIE MA! Nosz w dupe węża!!! To jest ten mój zasrany fart, życiowy pech, objawił się ponownie w kobiałce z jajami, te jaja są podsumowaniem mojego zasranego dotychczas życia i początkiem nowego, ZASZCZANEGO. Dziękuję dobranoc
#zalesie #przegryw #bieda #mirkozakupy #pasta

sesa_sebix - Wszyscy mi zawsze powtarzali, Sebastian Ty jesteś fajny, pracowity chłop...

źródło: comment_ve4c50AdIU7Shlcw4fu01FcfcOm37yTY.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
@sesa_sebix: Oj Miruś, też sprawdzam, dodatkowo każde tykam paluchem czy się rusza, bo czasami jak są pęknięte to są przyschnięte ( ͡° ͜ʖ ͡°) polecam ten sposób.

Łatwiej Ci teraz będzie podzielić jaja na trzy ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz