Wpis z mikrobloga

Dobra Mireczki. Mama bohatera tego wpisu odezwała się bardzo szybko. Pewnie część was się zawiedzie ale okazała się nie być #madka
Wrzucam obiecane screeniki z rozmowy(druga część w kom) i idę ogarnąć jak się teraz wola na wykopie bo wielu z was chciało wiedzieć jaka była reakcja xd

Jakbyście byli w przyszłości zainteresowani screenami z rozmów z innymi rodzicami to możecie dać znać jakimś komentarzem to coś czasem wrzucę xd
Albo możecie zaobserwować to będziecie pierwsi widzieć moje screeny(ale niestety moje wysrywy też xd)

##!$%@?
Pobierz
źródło: comment_FhLAWSovMY9dHsmSOMAKdqFwvXHDO3Jt.jpg
  • 81
@tomwolf: kiedyś na targach pracy na uczelni widziałem takiego łysego koksa, który był przedstawicielem firmy. Jakbym go zobaczył na ulicy to bym pewnie sam pomyślał w pierwszej chwili, że to jakiś tępy przykoksowany sebix, a to programista, który okazał się być w dodatku dość elokwentny. Niezły mindfuck, jak stereotypy i ocenianie po wyglądzie może zmylić
@loczyn tak. Ale nie #!$%@? nie dziecka do porzygu jak koń Rafał, tylko:
A - zdzielenie po głowie (ale też nie aż oczy wyjdą z orbit)
B - pasem po dupie z 3 razy ( pasem na jeansy, a nie kablem od prodiża na gołą dupę, w świetle księżyca czekając aż z każdego pośladka ścieknie ilość kropel krwi równa siódmej liczbie pierwszej zakładając że jedynka nią jest.

Nie wie. Co waszym zdaniem