Wpis z mikrobloga

Zastanawiam się nad Ownboardem W2, z Chin wyszłoby teraz ~2470zł. Jedynym problemem jest to, że sezon się w zasadzie kończy i może bardziej opłaca się nastawić na jeżdżenie na wiosnę i w międzyczasie czekając polować na jakieś promo?
#longboard
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Promo pojawi się na 100%, pytanie jak bardzo Ci zależy :) Z resztą ostatnio mają tak dużo zamówień, że idą naprawdę długo a nawet słyszałem, że komuś zwrócili kasę.
  • Odpowiedz
@dprtd: ogólnie to na wiosnę dużo bardziej się opłaca kupować, bo wchodzą nowe modele i stary stock jest wyprzedawany. Ale jeśli Ci zależy w2 to kupuj, nie zawiedziesz się. Tylko z tego co czytałem to wysyłka nawet 40 dni potrafi lecieć, mieli jakieś problemy z urzędami :(
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@infamouz ja i tak bym zamawiał od strony producenta, ale po zastanowieniu i widząc jaka jest pogoda, wolę poczekać do wiosny. Przez zimę i tak będzie leżeć, a jak mam oszczędzić kilkaset złotych w zamian za nie jeżdżenie kilka tygodni teraz, to chętnie.
  • Odpowiedz
@infamouz: teraz promo na W2, dają 100 USD rabatu, czyli wychodzi 2340. Z jednej strony kusi, z drugiej pewnie na BF dadzą jeszcze lepsze promo, skoro już teraz jest -100$
  • Odpowiedz
@dprtd: polska dystybucja stoi z zamówieniami od dawna. Ja zamówiłem 30 lipca i dalej nie ma desek nawet w Polsce. Na ich fb czytam, że gość zamówił 14 lipca i dalej cisza. Słabo to wygląda na razie.
  • Odpowiedz