Wpis z mikrobloga

@marcelus: Nie wiem kto to pisał, ale musiał nie ogarniać tematu. Berg przed Legią 7 lat stażu jako pierwszy trener. Vuko 20 meczów jako pierwszy i 4 jako tymczasowy. A generalnie jak dla mnie to będzie taki dwumecz 60 do 40 dla Rangersów. Nawet 0-0 u siebie to będzie za mało i Legia musi wygrać na Ł3.
@niezdiagnozowany: Wbrew pozorom Kowal całkiem dobrze ogrania i jego typy czy to z LaLiga czy Ekstraklasy często mają potwierdzenie. Jednak jak zaczyna o Legii to jakby coś go omamiało. Nie ważne jak Legia gra zawszą w nią wali jak w bęben. Coś w stylu "jak ja grałem w Legii to było, a teraz to popierdółka jest nie Legia". Jakby jakiś uraz miał.
@rzaden_problem powiem ci szczerze, że nigdy nie śledziłem losów młodych piłkarzy w naszej eklapie a o Koseckim miałem zdanie, że grał w niezłych klubach tylko ze względu na tatusia i nazwisko. Jak widać coś tam potrafił i może masz rację, że kontuzje nie pomagały ale myślę że głowa zajęta była innymi rzecami niż ciężka praca na treningach. Mimo wszystko szkoda mogłoby coś z niego być.
@Kanister16: myślę, że jak na poziom ekstraklasy miał niezły potencjał, taki na "solidne ligowe granie", ale raczej nie na jakieś poważniejsze granie w ligach zachodnich. Przede wszystkim fantastyczna szybkość i jako taka technika, ale podobnych zawodników w eklasie pojawia się i znika więcej. Nie był jakimś wyjątkowym talentem nigdy, ale mógł osiągnąć ciut więcej.
I w filmiku akcja, która mi z jego dotychczasowej kariery najbardziej zapadła w pamięć i nie chodzi