Wpis z mikrobloga

Mirki z #gornyslask będę u Was na weekend (nocuje w centrum Katowic). W sobotę chciałbym coś ciekawego zobaczyć. Myślałem nad muzeum Śląskim lub palmiarni miejskiej w Gliwicach (bardziej skłaniam się ku 2 opcji). Może polecicie coś ciekawego co warto zobaczyć? Ważne, żeby był łatwy dojazd, ponieważ samochód będzie na parkingu ;).
#gliwice #katowice #slask
  • 18
@majsterzpolski: palmiarnia w Gliwicach polecam, jeśli chodzi o to co zobaczyć więcej na śląsku to dużo tego nie ma XD park śląski jest super (między Katowicami a Chorzowem) Czego na pewno nie polecam to jest zoo w Chorzowie XD Jestem z Gliwic, do Katowic jeżdże do pracy, jak cos chcesz to ci więcej opowiem
@majsterzpolski: przejrzyj sobie Mirku tag #czaswolnykatowice, w samych Katowicach warto wybrać się na Nikiszowiec, w centrum jest też np. Muzeum Komputerów, w sam raz dla Mirka-wykopka. ( ͡º ͜ʖ͡º) Warto też przejść się w okolice Muzeum Śląskiego i NOSPR, jest tam naprawdę ładnie, może w Muzeum Śląskim jest też jakaś ciekawa wystawa?
@Perlit: takie jest moje zdanie, ale może dlatego, że wszystko już mi się "przejadło" i nie zauważam w różnych miejscach niczego ciekawego do pokazania innym
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Shusey: czy do Nikiszowca można bezkarnie wjechać i zaparkować na obcych blachach? Nawet na Wiki piszą, że to niezbyt bezpieczne miejsce.
Na co tam warto zwrócić uwagę? Myślę zabrać tam dzieciaki lvl podstawówka.