Wpis z mikrobloga

jak ktoś nie dodaje sensownych zdjęć do oferty i odmawia wysłania dodatkowych to jest 99% szans że urządzenie jest #!$%@? a sprzedający próbuje to ukryć XD


@powaznyczlowiek: To się zawsze sprawdza, czegokolwiek by się nie kupowało. Takie oferty trzeba omijać z daleka.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@przegrany_przegryw: ja swego czasu znalazłam całkiem spoko pokój - nie było w ogóle zdjęć w ogłoszeniu, pojechałam w ciemno, a tam miłe zaskoczenie. Aktualnie wynajmuję mieszkanie, które też udało mi się wynająć pewnie przez to, że zdjęcia były marnej jakości (jakby były lepsze, to znając realia by zeszło po godzinie od wstawienia ogłoszenia) ¯\_(ツ)_/¯

@seine: Raz przy wyprowadzce musiałam dać ogłoszenie na swój pokój, porobiłam całkiem sporo zdjęć - a
  • Odpowiedz
@Noct: @przegrany_przegryw: a wy chociaż przeczytaliście tego screena?
Typiarka napisała PROSZĘ O WIĘCEJ ZDJĘĆ.
-PROSZĘ O WIECEJ ZDJĘC-

wiadomo mozna gdybac, ze zdjecie bylo zrobione ziemniakiem bla bla ALE TAK JAK JEDEN Z WAS NAPISAŁ mamy 2019 r i każdy ma smartfona... symbiany i inne ericsony serii K i W ze słabymi aparatami wyginęły.
Logicznym jest, że koleś wstawił jedno góra dwa zdjecia a typiarka chciała zdjęcia na których pokazane
  • Odpowiedz