Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 26
Kiedy, po wpuszczeniu na listy ludzi pokroju Robertu Majke czy Kaja Plodek, myslisz ze #korwin nie moze zrobic juz wiecej dla odstraszenia od siebie ludzi myslacych, dla ktorych gospodarka jest wazna a program

Hurr durr je..c lewakow, pedalow batorzyc, zydostwo przegonic, g5 holocaust!!!!!1111


to "troche" za malo... Na scene wchodzi #stopnop

Jprdl. Do tej pory nie ukrywalem, ze w mlodosci bylem fanem, zwolennikiem i ogolnie korwinowym kucem. Ot, czlowiek mlody, to i naiwny, chlonacy "genialne" "proste" i czarno-biale rozwiazania.. teraz zaczyna mi byc autentycznie wstyd, ze mialem cokolwiek wspolnego z tymi ludzmi ( ͡° ʖ̯ ͡°)

  • 18
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Oh_hi_Mark: Im bliżej wyborów tym, więcej oświeconych kucy przepraszających za głosowanie na krula w przeszłości. Powoli przpomina to historię konserw wśród których każdy ma przyjaciela geja niepopierahącego szerokorozumianego ruchu lgbtq+.

A prawda jest taka, że Korwin zawsze tworzył słabe partie, które upadały pod własnym ciężarem. Scena polityczna jest co raz gorsza, o czym świadczy choćby fakt, że chcąc oddać głos na kandydata o wolnorynkowych poglądach trzeba brać pod uwagę konfederację.

"Lewaki"
Im bliżej wyborów tym, więcej oświeconych kucy przepraszających za głosowanie na krula w przeszłości.


@Tytanowy: u mnie to już od paru lat, nie ma związku z wyborami.

tylko w tym państwie nie ma po prostu na kogo głosować


"Dowód" anegdotyczny.. ale co tam, śmiem twierdzić że więcej jest takich osób jak ja. Późne lata 90te. Książki kupowałem. Na spotkania biegałem. (tu zaczyna się serio) - agitowałem. Znajomych "nawracałem". Tłumaczyłem, jak to
nie jest przeciwny szczepionkom tylko ich przymusowi, uwaza ze sa lepsze sposoby zachęcania i promowanua szczepien niz przymus


@pieczywowewiadrze: fakt, przyznam Ci, że od zawsze szanowałem proepidemików - za merytoryczne podejście. Nie granie na emocjach. Nie wysługiwanie się "DZIEĆMI!!!!!!11111", tylko twarde przedstawianie faktów i kontrowanie argumentów przeciwników.

A nie, czekaj...
Pobierz O.....k - > nie jest przeciwny szczepionkom tylko ich przymusowi, uwaza ze sa lepsze ...
źródło: comment_o4XcDXPDYNntcHUqaCHjDvSWJooo3Zuf.jpg
Proste rozwiązanie w którym nikt nie trzyma cię za rękę?


@czynastolatek: nie proste rozwiązania typu "zlikwidować zasiłki, kto nie pracuje ten nie je". "Sprywatyzować służbę zdrowia" - rozwiąże to wszystkie problemy (dowód - do weterynarzy nie ma kolejek, parafrazując krula z pamięci). "Polexit - yolo"! Takie "proste" "genialne" rozwiązania - rzucić jakieś hasełko, które nastolatki chętnie podchwycą (#korwinmasakrujemlodegolewaka) i spi#$dalać jak najprędzej, bo jeszcze ktoś gotów powiedzieć "sprawdzam", zróbmy analizę
Pobierz O.....k - > Proste rozwiązanie w którym nikt nie trzyma cię za rękę?

@czynastolate...
źródło: comment_HBYeKONZObAqXr8W4E4sk2R6sbApV9Hj.jpg
I proszę - daruj sobie sofizmat rozszerzenia "POPiS" - pokazujesz tylko, jak bardzo słabą masz argumentację i jak niepewny jesteś swoich własnych słów...

@Oh_hi_Mark: Psychoanaliza level madka na facebooku. xD

"zlikwidować zasiłki, kto nie pracuje ten nie je".

Ok. Czyli jak coś jest proste, ale działa, to źle, bo jest proste i lepiej użyć czegoś, co nie działa, ale nie jest proste, bo wtedy kompleksy zaspokojone.
To w dalszym ciągu nie
Psychoanaliza level madka na facebooku. xD


@czynastolatek: sofizmat rozszerzenia nie ma wiele wspólnego z psychoanalizą. Stanowi za to na wypoku (obok efektu potwierdzenia i dychotomii myślenia) swoistego logiczno-językowego raka. Może zamiast iks-dować - warto trochę poczytać? Bo akurat wszyscy jesteśmy podatni na popełnianie tych błędów, a ich znajomość pomaga ich unikać.

Czyli jak coś jest proste, ale działa, to źle, bo jest proste i lepiej użyć czegoś, co nie działa, ale
no właśnie nie wiadomo, czy działa

@Oh_hi_Mark: Wiadomo, że działa. W końcu ludzkość 99% czasu swojego istnienia sobie bez nich radziła. Nagle wszyscy zgłupieli? A może technologia sprawiła, że nie da się żyć bez zasiłków?
Jedyne, co się zmieniło, to że ci wszyscy ludzie wyciągający brudne łapy po nieswoje pieniądze zaczęli mieć realny wpływ na wybór władzy.

proponowanej przez Korwina utopii

Stan naturalny nazywasz utopią? I ty mnie do nauki odsyłasz?
W końcu ludzkość 99% czasu swojego istnienia sobie bez nich radziła


@czynastolatek: i bez wody, antybiotyków, prezerwatyw, energy drinków, samochodów, sztućców, ognia..

Jedyne, co się zmieniło, to że ci wszyscy ludzie wyciągający brudne łapy po nieswoje pieniądze


nie no, jeszcze się coś wykształciło. jak to to się nazywa? a


Stan naturalny nazywasz utopią?


widzisz, chyba musimy się zgodzić co do pojęć. Ja mówię o Korwinowych pomysłach o likwidacji podatków, zasiłków, pomocy
i bez wody, antybiotyków, prezerwatyw, energy drinków, samochodów, sztućców, ognia..

@Oh_hi_Mark: Nom. Ale co to ma do rzeczy?

cywilizacja i społeczeństwo

Kradzież jest znana z czasów przed cywilizacją, a zasiłki to tylko jej ewolucja.
Cywilizacja nie ma z tym nic wspólnego.

Ja mówię o Korwinowych pomysłach o likwidacji podatków

Twierdziesz, że popierałeś Korwina, a teraz piszesz to samo, co każdy popisowski troll, że Korwin niby chce podatki zlikwidować?

Ty zdaje się
Nom. Ale co to ma do rzeczy?


@czynastolatek: to, że parę rzeczy się zmieniło, i to że ludzkość przez 99% czasu jej istnienia radziła sobie bez bieżącej wody, niekoniecznie musi być argumentem za "hej, od dziś srajmy po krzakach, jak nasi ojcowie i ich ojcowie"



Kradzież jest znana z czasów przed cywilizacją, a zasiłki to tylko jej ewolucja.


no widzisz - o tym właśnie mówię. Zrezygnowałeś z chochoła i wskoczyłeś od
to, że parę rzeczy się zmieniło, i to że ludzkość przez 99% czasu jej istnienia radziła sobie bez bieżącej wody, niekoniecznie musi być argumentem za "hej, od dziś srajmy po krzakach, jak nasi ojcowie i ich ojcowie"

@Oh_hi_Mark: Ale to był argument na "no właśnie nie wiadomo, czy działa". Sam juz nie wiesz, z czym dyskutujesz.

czarno-biały i prosty świat dychotomii myślenia.

No jak mi przykro, że słowniki są czarno -
Ale to był argument na "no właśnie nie wiadomo, czy działa".


@czynastolatek: co, sranie po krzakach? nie no, pewnie by działało. Ludzie w gułagach przeżyli, to i do tego by się przyzwyczaili...

zabieranie komuś kasy pod przymusem, które nie jest podatkiem, nazywa się kradzieżą.


to czekaj, o jakich Ty konkretnie (nie będących podatkiem) kradzieżach mówisz? MOPS Ci na chatę wjechał ostatnio czy coś?

Wrzucanie losowych cytatów z wiki nie sprawi, że
@Oh_hi_Mark: Takich jak ty jest mnóstwo. Nawet widać w statystykach. Zależność że młodzi to popierają a potem przestają jest widoczna od ponad dwudziestu lat.
Starszym jest potem wstyd o tym mówić.