Wpis z mikrobloga

@Stricte89: przecież pis właśnie przypisuje tuskowi np. odpowiedzialność za smoleńsk czy amber gold gdy to była prywatna (!) firma która robiła wał i knf wydało ostrzeżenia. Ustalcie jakiś spójny front, bo po komisjach go ciągają regularnie. Tu masz bezpośredniego podwładnego, a za Peło to się minister do dymisji podał jak się więzień w celi powiesił. Just sayin.
@patool: wy naprawdę jestescie jakimis partyjniakami zrownojac adwersarzy na swoj poziom. Dlaczego mam ustalac jakis spójny front z kimkolwiek, skoro wyrazam tylko swoje opinię. No ale widze ze tu jest wiecej zawodowców niz sie spodziewałem.
@wodzik: W ogóle nie wiem jak można wierzyć, że Gowin i cała reszta wierchuszki o tym nie wiedziała. Przekaz partii oraz ich internetowych oddziałów nienawiści jest zbyt dobrze skoordynowany by wierzyć, że to akcja wyłącznie Ziobry.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wodzik: Gowin jest z innej partii niż Ziobro. Oboje mają koalicję z PiS. Być może odpowiedzialność według Gowina to mniej jedynek ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Stricte89: No premier kontroluje KNF, które, podpowiem, wydało ostrzeżenie praktycznie od razu. A że ludzie to głupki i inwestują oszczędności życia w podejrzany interes to już nie wina premiera. Bo co miał więcej zrobić? Zakazać? Zaraz by poszło oburzenie, że premier ingeruje w prywatną działalność gospodarczą xD