Wpis z mikrobloga

nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@luciditygone
Wszystko fajnie, ale jak spotykacie faceta który zęby zjadł na tresurze i dominacji to potem tylko "AŁA!!! Oszalałeś? To boli"

Z moich obserwacji wynika, że 90% lasek bardziej ciekawi jak to jest z tymi linami, uległością i klapsami. I albo to polubią, albo się przerażą, że nie zawsze to wygląda jak w 50 twarzach. A nawet jak polubią, to i tak 50% to "bądź dziś delikatny"

Taki obraz wasz
@Snurq
W rzeczywistości też jest fajnie, tylko babeczki naoglądają się ekranizacji jakiegoś badziewia napisanego przez grubą maciorę co nigdy się w to nie bawiła tylko sobie strzela z palca i wymyśla historyjki, a potem "ale w greju tak nie było"
#!$%@?, wytłumaczcie mi jak zrobić "taniec wewnętrznej bogini"?
Tylko kobieta która ma doświadczenie w temacie nie zepsuje sesji, a te co mówią że lubią, ale nie próbowały "bo narazie je to tylko
Z moich obserwacji wynika, że 90% lasek bardziej ciekawi jak to jest z tymi linami, uległością i klapsami. I albo to polubią, albo się przerażą, że nie zawsze to wygląda jak w 50 twarzach. A nawet jak polubią, to i tak 50% to "bądź dziś delikatny"

Taki obraz wasz


@wojtoon: Chyba twój obraz.
Żeby stworzyć naprawdę dobrą uległą to trzeba poświęcić czas, wiedzę i zaangażowanie. To długotrwały proces i wiele pracy
@WiesniakzPowolania
Wpieprzyłeś się w dyskusję i nie wiesz o czym rozmawiamy

Nie chodzi o nakłanianie do analu (w przenośni), tylko o zapewnienia jak to ona bierze pół metra w dupsko, a jak wyciągasz sprzęt to jest zadziwiona, że to nie wygląda jak kinie.

Uległości nie można kogoś nauczyć jeśli nie będzie chciał. Bo wtedy mówimy o gwałcie, albo spełnianiu fantazji partnera w zamian za nowe buty....
@wojtoon: Dominujący potrafi po samej rozmowie rozpoznać z kim ma do czynienia. Przynajmniej taki co twierdzi, że "zęby zjadł". Chyba ,że sie jest takim dominującym jak i te "uległe" . Ja się nigdy nie pomyliłem i wiem czy jest sens zaczynać czy nie. BTW uleglosci jak najbardziej mozna nauczyć (a w zasadzie wydobyć ją ) z prawie każdej kobiety. Potrzeba tylko cierpliwości i odpowiedniego podejścia.I wiedzy. Cała radość jest właśnie w
@WiesniakzPowolania
I nadal nic nie rozumiesz.

Tu nie chodzi o sytuację kiedy ty szukasz tylko kiedy różowa mówi jakim to nie jest cwaniakiem

A "uczenie" uległości kiedy druga osoba nie chce, albo nie jest tego świadoma to #!$%@?ństwo popaprańca

EOT bo znowu czegoś nie ogarniesz, a ja nie mam czasu tłumaczyć