Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@andrzej_kowal: To nie wiem... W sumie jak grałam z tym znajomym na silvery, to też tak potrzebowałam z 6-7 wygranych do awansu. Może jak jest mała aktywność na koncie, to potem trzeba mieć serię wygranych i jest trochę trudniej? Tylko nie wiem na jakiej zasadzie by to miało działać i dlaczego ¯\_(ツ)_/¯ Poza tym w ogóle jest w #!$%@? dziwne, że spadłeś aż tak nisko z takiej rangi.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@andrzej_kowal: a, no to widzisz, jest różnica spaść od razu z suprema do silvera, a stopniowo :P Za mało po prostu grasz, to ciężej wbić. Ale tak naprawdę cholera wie jak to te "punkciki" sobie liczy. A powiedzieć oficjalnie też nie powiedzą :P
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@S7-1500: no to słabe nawiązanie, bo wygląda jak typowy wysryw przydługiego dzbana, których tu zresztą nie brakuje i dlatego nawet nie wpadłam na to, że to może być nawiązaniem do czegoś... Tym bardziej, że nie pasuje tutaj w ogóle ;)
  • Odpowiedz
raczej dopasowane do poziomu tego, na co było odpowiedzią. Poza tym, nie tylko w oku, ale widzę i kij w tyłku jeszcze ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@night_witch95: to go wyciągnij w końcu, wszystkim będzie lżej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@S7-1500: toć ja nie będę komuś innemu wyciągać kija z tyłka ( _) Ale jak tak bardzo chcesz, to możesz kolegę poprosić, może da sobie wyciągnąć, to będziesz miał zabawę ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz