Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Pan_Mysz: już to wyżej pisałam- ja niestety nie grałam w 1.6, bo nie miał mnie kto wprowadzić do świata gier. U mnie raczej się nikt tym nie interesował, a jak o czymś nie wiesz, to ciężko o tym myśleć... Jedyne co, to grałam dużo w jakieś typowe "gierki online" xd A teraz mam ból dupy jak ludzie opowiadają w co to nie grali czy to strzelanek, czy innych gier, a
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@SzalomMosterdzieju: no cs jest specyficzny, ale ja tam lubię :D Wiem co to jest i pewnie kiedyś też zagram, bo mnie już nie raz niebieski namawiał, ale mnie to ciężko namówić na nową gierkę. Zwykle jak mi się coś spodoba, to gram do porzygu w to :P a teraz mam bardziej fazę na apexa
  • Odpowiedz
z racji #!$%@? stat zapewne zleciałeś w dół


@night_witch95: statystyki nie wpływają na rangę. Jedynie wygrane rundy i gwiazdki.

Strzały ładne, ale muszę się #!$%@?ć do picku z A na mida. Bez sensu wychylać się tam poza beczki, bo odsłaniasz cały model i łatwiej trafić. Tym bardziej, że po tero mają glocki, którymi na tych rangach walą fullauto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@siodemkaxx: no w tym momencie grać nie mogę. Może kiedyś ( )

@terr0r_dr0ne: to akurat nie był clutch. 3 z mojej drużyny zanim ja zabiłam tych 4 zginęło, ale na szczęście został jeden i ledwo ledwo, ale udało mu się zabić na low hp i rundę wygrał :D

A do gry wracaj, czemu nie ( ͡° ͜ʖ ͡°) zauważyłam,
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Ogau: może i walą fullauto, ale jeszcze musieliby trafiać. A czasem, wbrew pozorom, łatwiej jest trawić jak wystaje tylko główka czy jakaś inna część, niż jak widzisz całą postać, bo wtedy panikują i #!$%@?ą gdzie popadnie xD zresztą o czym my mówimy. To jest jedna runda, a nie standard powtarzalny za każdym razem. Tak to u każdego się znajdą jakieś rzeczy do poprawki, a łatwo się gada, jak się samemu
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@dyslexia: no jakbym nagrała dalej i przerzuciła kamerkę na ostatniego ziomka, który ledwo zabił, ale dał radę, to by było z rozbrojeniem paki ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ogólnie to ja sporo w csa grałam i miałam od #!$%@? takich akcji, pełno ejsów, częste zabójstwa przez ściany i smołki... Ale miałam to jaki ściągnięte mecze w samej grze i #!$%@? któregoś dnia musiałam odinstalować csa, bo coś
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@siodemkaxx: Jeszcze gdy chodziłem do podstawówki, to był tam taki Paweł, i ja jechałem na rowerze, i go spotkałem, i potem jeszcze pojechałem do biedronki na lody, i po drodze do domu wtedy jeszcze, już do domu pojechałem
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Maticwaniak: Dziękuję. Global już był ale na wingmanie, ranga zniknęła, bo nie grałam w ogóle. Na mm był lem, ale jak widać na załączonym obrazku, mniej grałam i jest słabiej ze skillem, więc tak samo, rangi poszły się... xD
  • Odpowiedz