Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Nie no ta gra naprawdę jest żałosna, skoro #!$%@? ea twierdzi że jest to gra e-sportowa to jakim cudem istnieje coś takiego jak handicap, nie widziałem jakoś nigdy żeby w docie, lolu czy cs:go gra pomagała drużynie która jest słabsza, tam mają odpowiednie podejście jesteś #!$%@? i nie umiesz grać to albo się naucz grać albo #!$%@?, a tutaj nie, możesz miażdżyc przeciwnika jak zwykła dziwke, ale ni #!$%@? gola nie strzelisz na 30 strzałów celnych 2 bramki, bo nagle lafont ft jest #!$%@? Bogiem wśród bramkarzy i taki vds może mu co najwyżej dupsko po sraniu wylizac...
Ponoć gry maja dawać fun, ta #!$%@? pozycja nie daje go ani odrobinę, liczy się tylko hajs, aż się kiedyś cwele zdziwia jak nagle gracze przejdą na PESa, bo to co sobie "cynygejm" robi z graczami to jest #!$%@? porażka, #!$%@? w to że to gówno umiera, "chcesz pograć się dobrze bawić? Nie ma #!$%@?, zepsujemy ci wieczór bo trafisz pod rząd 5 takich Łochów co grać nie potrafią i ni #!$%@? nic nie wygrasz, sramy ci do ryja i nie pozdrawiamy zespół ea zjeb sports"
#fut
  • 9
  • Odpowiedz
@Fifassie: mnie najbardziej wkurza ze napastnik ma 95 tempa obrońca ma 79 tempa a i tak go dogoni obrońca i zabierze mu piłkę to jest porażka jak nie wiem
  • Odpowiedz
  • 1
@k4cz0r ej no xd widziałeś na boisku w prawdziwym meczu żeby ktoś odstawiał nagle wszystkich obrońców bo ci są z reguły wolniejsi? Zdarza się owszem że przyjęciem wyprzedzają grubo, ale najczęściej jednak obrońca to nie jest #!$%@? byle Janusz z wąsem i też potrafi biegać.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@rkore: rzeczywiście obrońcy doganiaja napastników, ale zauważmy że wielu z nich po prostu #!$%@?, ale w fifie nie ważne czy to jest ociezaly Janusz, czy jordi alba i tak cię złapie jak szmate i zabierze ci piłkę...
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@FinIshh: tu nie chodzi o to co to jest, tylko o to, że ta "gra" jest jedną wielką farsa, tak poza tym zapomniałem dodać że handicap nie działa tylko w FUT, grałem wiele razy z ziomkami szybkie mecze przy piwku i specjalnie graliśmy do 2 wygranych, żeby się przekonać jak żałosna to jest produkcja. Bez zmian zespołów, wyłączona forma live, a zawodnicy w jednym meczu kozaki w drugim grali jak
  • Odpowiedz
  • 0
@Fifassie
@k4cz0r na początku tej fify były filmiki które pokazywaly właśnie że różnica w statystykach biegu jest żadna, na przykładzie chyba Messiego czy innego Obamajanga i ktoregos obrońcy z 50 biegu, od lini do lini, i była znikoma na tych 100 wirtualnuch metrach.

Pamiętam wtedy komentarze, że super , że w końcu pace whoring się skończył etc, bo FIFA 18 to właśnie było to, Musa laga do przodu i brameczka
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@rkore: nie oglądałem filmików więc nie wiem, ale wiem że już więcej w to scierwo nie zagram, odbiorę tylko w czwartek nagrody żeby się po raz ostatni przekonać jak bardzo lecą w #!$%@? z paczkami i #!$%@? to scierwo razem z pudelkiem za okno
  • Odpowiedz