Wpis z mikrobloga

Heja, czy ktoś z obecnych bawi sie w rajdy na regularnosc? Ostatnio wysluchalem audycji w Radio Kraków wlasnie o nich, jakos niebawem bedzie sie odbywac jeden w okolicy, poczytalem i calkiem mam ochotę :)
#rajdy #pytanie #motoryzacja
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@PierogiRuskie: hej, co potrzeba? Zapewne słyszałeś o Rajdzie Polski Historycznym - największa impreza w Polsce, rozgrywana na początku września. Jeden z ważniejszych rajdów na świecie (z gatunku regularności)
  • Odpowiedz
@gabrally: a nic wielkiego :) jak zacząć? Raczej na pewno o tym walsnie slyszalem. Bo do tego o ktorym mowisz musialbym strucla jakiegos kupic przed 90 rokiem wyprodukowanego, to pamietam. I jak czytam zasady opisane w necie to troche to skomplikowane. Ale zabawa wyglada na fajną. Jak wpisowe? itd? Masz moze jakis link wyjasniajacy laikowi caly temat?
  • Odpowiedz
@PierogiRuskie: najtańsza opcja wpisowego 1600 zł. Linka niestety takiego bezpośredniego nie mam, ale to niezły pomysł, aby opisać. Wkrótce będę coś wrzucać na temat RPH, to postaram się o kilka szczegółów dla laika. Generalnie to dość skomplikowany temat, jeśli chcesz walczyć o wygraną. Musisz trzymać się cały czas średniej prędkości, a to jest bardzo trudne nawet mimo tego, że ustalona prędkość nie jest wyższa niż dopuszczalna przez przepisy. Ale może
  • Odpowiedz
@gabrally: dzieki wielkie za parę słów. 1600 zl hm, no juz cos wiem przynamniej. Sporo jak na poczatek. A mozna np uzywac Google Maps? Bo na filmikach widzalem mase sprzetu ktorego nie ogarniam, uzywanego przez pilota i kireowcce. Z niecierpliwoscia czekam na szerszy material jakby Ci sie chcialo pisac :)
  • Odpowiedz