Wpis z mikrobloga

Siemano mireczki, jest sprawa. Chcę sprawić sobie #fifa20 na PC, ale z mojego wcześniejszego doświadczenia pamiętam, że na blaszaku było w cholerę trainerowców i cheaterów. Czy dalej tak jest?
#fifa19 #fut
  • 11
@mokane: w miejskich legendach i bajkach tak jest. Mam rozegrane kilkaset godzin w tej edycji, kilkaset w poprzedniej. Cziterów spotyka się praktycznie tylko w drafcie, a można ich łatwo ominąć, bo z reguły mają nazwę teamu po rosyjsku. Ogółem konsole są praktycznie we wszystkim lepsze (oprócz płynniejszego menu na PC), ale na pc też da się pograć.
@saper_vodiczka: kumple z roboty będą kupować to pograłbym razem z nimi :P
@kielbasior: właśnie też słyszałem, że są głównie w drafcie. Ja na PC grałem w 15 i 16 i była tragedia wtedy, nic się nie dało zrobić, żadnego meczu zagrać. Dobrze, że jest już z tym lepiej i da się grać. Normalnie wziałbym na PS4, ale koleżkowie z pracy cisną na PC to chciałbym razem z nimi ^_^
@mokane: w Division Rivals, FUT Champions na PC na ponad 1000 meczów nie spotkałem żadnego trainera, jedynie co masakra jest w Drafcie, tam się gra ciężko, bo dużo tego jest, ale mozna starać sie uniknąć np. niegrając z nowymi kontami.
@mokane: problemy na pewno są w draftach - jeżeli zobaczysz cyrylicę i słaby skład, to na 99% po kilku sekundach rozłączy ci mecz i zaliczy przegraną. Na to jest sposób - trzeba coś zmienić w ustawieniach sieciowych (nie pamiętam co dokładnie - było opisywane na tagu), wtedy tylko wyrzuci cię z meczu, ale mecz zostanie uznany za nierozegrany.
Kolejny problem to "utrata focusu" przez grę, co skutkuje wyrzuceniem do menu i
@kielbasior No to jednak nie są miejską legendą skoro na nich trafiasz.

W poprzednich fifach, np. 17 potrafili się trafić w fut champions gracze z 99 overall.

Od tej fify sezony online (p2p) zostały zastąpione przez division rivals (serwery EA) przez co nie ma cheaterów w tych trybach. A jak ktoś się trafi w fut champions to szybko dostanie bana, bo ea łatwo to wyłapie.