Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 130
Wracałem nocą do domu, gdy usłyszałem jak typowy Seba drze mordę na swoją Karynę. Nie była to pojedyncza sytuacja lecz darcie mordy non stop a w odpowiedzi było słychać "Zostaw mnie. Nie chcę cię. Nie jestem twoja"

Podszedłem bliżej. Kazał mi w---------ć. Przekalkulowałem sytuację i uznałem, że nie będę narażać swojego zdrowia dla jakiejś Karyny więc w-----------m stamtąd xd

Ale żeby nie mieć p--------e jakby przypadkiem coś się jej stało, to zadzwoniłem na #policja Zapytali się mnie jak oni wyglądają to powiedziałem, że jak typowy Seba xd
-Czyli w dresie. Tak?
-Tak. W dresie i z czapką.

Szedłem za nimi w bezpiecznej odległości, bo szli w tym samym kierunku.

A najlepsze jest to, że pod koniec Seba spotkał swojego kolegę który próbował go uspokoić. Doszło do szarpaniny. Karyna zadzwoniła na policję. Przed chwilą spotkani "koledzy" mówili, żeby nie robiła Sebie przypału. Karyna uwolniła się od oprawcy i poszła w swoją stronę a Seba z kolegami został.

Zaczekałem w ich pobliżu jakieś 15min na przyjazd policji żeby nie było, że bezprawnie wzywam partol czy coś. Ale oni nie przyjechali, więc zawinąłem się do domu xd
Marquellyn - Wracałem nocą do domu, gdy usłyszałem jak typowy Seba drze mordę na swoj...

źródło: comment_eifeVxYHfhOnmzKbHKdR33vd8K7gtWG3.jpg

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach