Wpis z mikrobloga

@AlfredoDiStefano: Pojazd sprzedawany w udziale 51% za zgoda sadu co daje nowemu nabywcy swobodne prawo do korzystania z auta jako właściciela .Nowy nabywca nie jest zobowiązany do spłaty pozostałej części kredytu gdyż nigdy nie był jego stroną . Jest to jedyne odstępstwo wykazane do sprzedaży auta w takich okolicznościach
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AlfredoDiStefano: mam 2 s80 w flocie. Koszty serwisu przerażają. Mają teraz po 10 lat, wartoc ich nie duża a koszty wymian części duże. Fakt mało się psują, jest czym. Pojeździć wygodne ciche i dobre zawieszenie.
  • Odpowiedz
@AlfredoDiStefano: no pewnie, że lepsze niż 4letni Yaris ;P ja w podobnej sytuacji i podobnym budżecie kupiłem sobie Corse OPC i cieszę się mega, że nie posłuchałem rodziców, którzy namawiali mnie na 3letnią Fieste z litrowym silniczkiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@AlfredoDiStefano: Za 20k możesz sobie kupić wiele ciekawych aut, popatrz sobie na amerykańce (może wpadną Ci w oko) Saaby 9-3, nie jesteś skazany na kolejną nudną toyotę yaris czy passata ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@AlfredoDiStefano: Jak Cię stać na naprawy to kupuj i gazuj. Miałem X5M i było super. Naprawy drogie, ale jeździło się stosunkowo tanio na gazie (w cenie zwykłego sedana w benzynie). Automat hydro to też fajna sprawa.
  • Odpowiedz
@AlfredoDiStefano: półtora roku, jak tylko ją kupiłem to musiałem wymienić termostat, ale to jakieś groszowe sprawy i to by było na tyle xD mega frajdę daje i zadowolony jestem.
Tylko, że trzeba cierpliwości, ja obejrzałem ponad 10 takich usportowionych samochodów zanim ją znalazłem, bo większość to mocno rozbite w przeszłości składaki. Od tamtego czasu slogan "auto ze Szwajcarii" jest dla mnie tożsamy z "auto w przeszłości poważnie rozbite" ( ͡°
  • Odpowiedz
Za duże auto do miasta.

Mam 2 auta i po mieście jeżdżę tylko mniejszym.


@DanielPlainview: zależy jak duże to miasto, zależy gdzie parkuje.

Są sytuacje że lepiej stać w korku wielką landarą w automacie, siedząc na wentylowanej skórze niż kisić się w yarisie i wciskać sprzęgło cały czas ( )
  • Odpowiedz