Wpis z mikrobloga

Jak szedłem około 13, to jeszcze tych wgniotek na drzwiach nie miał. Po masce też ktoś przeszedł (a wcześniej nie była pognieciona). Nie pochwalam debili tak parkujących, ale niszczyć komuś auto? Serio?
Zwłaszcza, że spokojnie dało się ominąć go trawnikiem. Już rozumiem wygięte wycieraczki (mały koszt), ale takie coś?
Nie popieram takiego parkowania, ale bardziej wandalizmu.

SawaNmarS - Jak szedłem około 13, to jeszcze tych wgniotek na drzwiach nie miał. Po m...

źródło: comment_Se8gmLOeWcNqEkzuXx7X2sWVEY1qtgrn.jpg

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
@PanKracy582: Policja nie przyjmuje takich zgłoszeń. Straż miejska do takich przypadków najczęściej przyjeżdża z 24 godzinnym opóźnieniem gdy samochodu już nie ma, bądź często przyjeżdża i nic nie robi. W Polsce takie wykroczenia nie są egzekwowane. Do tego straż miejska ma słabą renomę, a kierowcy to wyborcy więc nie ma woli politycznej zmian. Wbrew nazwie i zapowiedziom obecnej partii rządzącej, nie widzę jakoś żeby coś było robione w tym kraju żeby
  • Odpowiedz
@PanKracy582: nie, źle mnie zrozumiałeś. nie pochwalam wandalizmu, napisałem tylko, że ani trochę nie szkoda mi właściciela auta, bo zaparkował w taki sposób, jaki widać na obrazku. tak samo nie pochwalam zabijania, ale jeżeli ktoś zabije gwałciciela, to nie jest mi go szkoda. w przypadku gdyby wandalizm był bezpodstawny, a ofiarą mordercy byłaby niewinna osoba to czułbym współczucie do ofiary. aczkolwiek mimo wszystko jestem przeciw samosądowi, bo od czegoś to prawo
  • Odpowiedz
@PanKracy582: Przecież polityka tu ma właśnie wiele do gadania. Dla równowagi dodam, że poprzednia władza (PO) wylała dosłownie dziecko z kąpielą i zabrała radary dla straży miejskiej ku uciesze wyborców kierowców. Zrobili to w głupi sposób, bo były gminy gdzie te radary pełniły swoją funkcję. W Warszawie zarządcy dróg uznali słupki jako jedyny sposób na egzekwowanie przepisów na kierowcach, to chyba daje do myślenia co nie? :)
  • Odpowiedz