Wpis z mikrobloga

#olsztyn szukam jakiejś kameralnej #silownia, gdzie będzie można wygospodarować trochę miejsca, żeby porobić sobie ćwiczenia rehabilitacyjne na macie. Kinetic na Piłsudskiego odpada, bo tam kompletnie nie ma miejsca. Kinetic w galerii i Justgym w leroy odpadają, bo takie olbrzymie molochy mnie przerażają. W BodyPerfect jest kameralnie, ale już mi się nieco znudziło, chociaż fajnie, że są tam osobne salki, w których można poćwiczyć. Możecie coś doradzic? #mirkokoksy #cwiczzwykopem #mikrokoksy
  • 20
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@pheroni: w planecie formy w aquasferze jest specialna salka fitness i tam możesz sobie ćwiczyć na macie itp. Tylko, że jest dość drogo no i musisz rano bo później na tej salce są organizowane zajęcia
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@aquan coraz ciasniej się tam robi, więcej ludzi przychodzi, coraz trudniej znaleźć jakieś wolne miejsca do ćwiczeń. Chociaż przynajmniej sprzęt dokładają, co jest na plus. Chodzilam tam przez 4 lata. Teraz miałam 8 mcy przerwy i czuję, że potrzebuje jakiejś odmiany, po prostu.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@pheroni: ogólnie to Dynamic jest świetny, ale no kameralny to nie jest. A w Body w tej strefie dla kobiet nie ma jakichs takich sal, bo nie byłem tam nigdy, a jednak tam chodzą kobiety xd
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@pheroni: z mutlisportem nie mam pojęcia ale IMO powinno być. Później myślałem koło 16, nie wiem jak z zajęciami po 20. Jak będę to zobaczę bo jest kartka z godzinami zajęć
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@mrnlkhlk ja w body nie bylam nawet w tej strefie dla kobiet xD ćwiczę zawsze w tych małych salach albo na maszynach albo na tej sali z wolnymi ciężarami. Szukam czegoś podobnego.
  • Odpowiedz
  • 1
@pheroni w Just gym jest dużo wolnego miejsca na takie rzeczy. Bardzo duża przestrzeń do treningu funkcjonalnego. Jest też duża gotowa mata do treningu/sztuk walki. Zawsze można też podpatrzeć trenerów robiących rehab z klientami.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@pheroni: z kameralnych fitness park na altyleryjskiej. Na dodatek prowadzona przez mistrza polski ;-)

Sam bym tam chodzil ale w pracy nie mam juz multisporta i just gym o 6 rano jest dosc kameralny
  • Odpowiedz