Wpis z mikrobloga

Mireczki, czy ktoś z was kupował coś przez FragranceX i wie jak to wygląda? Tak sobie szukam tego La Yuqawam i znalazłem ze zniżką w cenie 274 zł, ale jak się doliczy kw, jakiś vat, to już trochę gorzej. Pewnie jak wróci do Notino (o ile wróci) to będzie w podobnej cenie. Natomiast pomyślałem, że przy zainteresowaniu tym zapachem, jakie tu swego czasu było, może miałoby sens jakieś większe grupowe zamówienie. Od 8 flakonów w górę zaczyna się to już opłacać i cena oscyluje gdzieś w okolicach 280 zł/sztuka (już z kosztem wysyłki). 131 flakonów na stanie, akcja do przemyślenia.
https://www.fragrancex.com/products/_cid_cologne-am-lid_r-am-pid_75539m__products.html?sid=RASM25LY
#perfumy
  • 16
  • Odpowiedz
@edenmar: ja kupowalem. Vat i clo dolicza po zlozeniu zamowienia i kwota finalna będzie duzo wyzsza niz ta ktora widzisz przed finalizacja zamowienia. Nabralem sie przy zamówieniu stuffu na rozbiorke wiec uwazaj. Nie ma mozliwosxi ominiecia doplaty vat, robis to automatycznie
  • Odpowiedz
@Qtavon: @dr_love: No właśnie tak się zastanawiałem o co tam chodzi z tym vatem, bo do 7 flakonów wyświetla ten vat w podsumowaniu zamówienia, a od 8 w górę już tego nie ma. Jednej sztuki i tak się nie opłaca zamawiać, ale no kurde to jest tak dobry zapach, że do dzisiaj nie mogę sobie darować, że nie wziąłem go za 280 jakoś w marcu, i Al Haramain
  • Odpowiedz
  • 0
Pytanie czy faktycznie przy 9 to cena ostateczna. Bo do 8 pojawia sie info ze vat i więcej nie będzie. Natomiast 9 sztuka kasuje zapewnienie o finalnej cenie zakupu. Ciekawe czy duże zamówienie nie zamienia sie w ruletke.
  • Odpowiedz
@p2s: Też na to zwróciłem uwagę. Dlatego na razie odpuszczam temat, zobaczymy jak będzie z dostępnością LY w Polsce. Chętnych na 8 flakonów byśmy znaleźli bez problemu, ale jak nam dojebią vat, jakieś cło na granicy, to się nie pozbieramy XD
  • Odpowiedz
@cibronka: Kod na darmową wysyłkę wciąż jakiś jest, ale nie da się wbić dwóch jednocześnie, więc przy dużym zamówieniu i tak ten na -15% ma większy sens.
  • Odpowiedz