Wpis z mikrobloga

kobiety maja facetów na pęczki wiec moga wybierac


@RedBaron: maja taki wybor ze to poezja, jak nie ten to nastepnych 10 czeka z propozycja uwaga PEWNEJ RANDKI spotkania bo jak jest sie przecietynm facetem to mozna miec ze 2 rocznie
@ripleyx: Nie bo pewnie masz skilla do jezykow a masz #!$%@? ego i wielka dupe, nie da sie z toba wytrzymac i tylko kazdej poznanej osobie #!$%@? o tych jezykach. A MOJA CORKA STUDIUJE PRAWO ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@anheli i po co tak na niej wisisz ? @ripleyx , ma jakieś tam swoje upodobania i jak chce to może mieć wymagania. Tak z ciekawości ile ty języków znasz i jakie?

Musisz zrozumieć, że fajny polaczek z brzucholem jest dla kobiet aseksualny i chodźby miał najlepszy charakter na świecie, odpada. Sperma wam już bije do głów od tych mądrości na wykopie. Jestes na świecie na którym są takie a nie inne
@anheli w podstawówie byłeś kapitanem? No niesamowite. Pewnie order uśmiechu od dentysty też masz nad łóżkiem powieszony? Pokaż go nam tu wszystkim na stronce ze śmiesznymi obrazkami ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wstawajzesrałessie.jpg

Jak trolujesz to rób to z głową, bo to co wyżej z tą loszką to nawet trolling w kategorii inwalida przegrywa. Tu zdecydowanie nie byłbyś kapitanem w mieście 800k, a i w powiatowym byś
@anheli na prawdę nikogo nie obchodzą twoje osiągnięcia życiowe. Nikogo nigdzie nie nazwałem grubym. Posłużyłeś się takim przykładem ogólnikowo, tu zaskoczenie ja też. 95 i nie nie chce żadnych dowodów od ciebie. Żyj sobie sobie w tym swoim idealnym świecie, nie interesuje mnie RANDOMOWY (masz certyfikaty z ang to wiesz co jest 5) chłop z jakiejś wsi, którego w życiu na oczy nie zobcze.