Wpis z mikrobloga

No, po pierwszym odcinku drugiego sezonu... Jest intrygująco. Tak jak w poprzednim sezonie nie biją po ryju zjawiskami paranormalnymi, choć chwilami wprowadzają zamieszanie w akcji.

Ogólnie po pierwszym odcinku czekam na więcej. Nie jest źle.

#theterror #amc #seriale
  • 10
@Czopelka: Mnie w pierwszym sezonie kupili pracą kamery. Genialna była z tymi widokami i uczuciem pustki.

A co do fabuły... walka z Tuunbaqiem i ogólnie sam stwór... no jak dla mnie wątek był o tyle delikatny, że mnie nie raziło. Zawsze można go było naciągając wytłumaczyć psychozą.

A sam postęp szaleństwa i desperacji wśród załogi był zajebisty. Stąd cały pierwszy sezon dla mnie był prześwietny i wylądował wysoko w rankingu ulubionych
takitamktos - @Czopelka: Mnie w pierwszym sezonie kupili pracą kamery. Genialna była ...
@Czopelka: Zależy jak ten wątek potraktować. Tak jak napisałem, ja go z przymrużeniem oka potraktowałem jako element psychozy.

Podejrzewam, że ciężko by im było akcję bez tego rozkręcić. Nie byłoby takiej dynamiki. A tak wrzucili stwora, którego przy odrobinie dobrych chęci idzie wyjaśnić logicznie.
@taki_tam_ktos: Dla mnie mogli się skupić tylko na tych puszkach i zatruciu. Jakiś wątek z "dobrymi" i "złymi" na jednym statku i drugim. Na tym gdzie są źli, to mogli zrobić kanibalów. Na tym "dobrym" tych którzy próbują wyjaśnić dlaczego ludziom tak się pieprzy w głowach. Po co ten miś i obcinający sobie jęzory eskimosami? ( ͡° ͜ʖ ͡°)