Wpis z mikrobloga

Mireczki jaram się. Grand soir od MFK zakupiony. Świetnie zbalansowany słodki ambrowiec. Podobno jeden z lepszych zapachów od niego, tak mówią. Dostałem od perfumerii kilka próbek. Obecnie na wieczorne testy wleciał Baccarat Rouge Extrait de Parfum, którego wersja EDP nie podpasowała mi w testach bloterowych. Po 30 minutach od nałożenia zaczął być dla mnie akceptowalny, ale na razie i tak jest perfumeryjną ciekawostką do, jak to niektórzy piszą, wieczornej medytacji. No dobra, założyłbym to na domówkę u znajomych po ASP i filmówce, bo tam nic już nie jest dziwne i ekscentryczne ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#perfumy #sotn
  • 51
  • Odpowiedz
@Ryshardi: może. Jak coś to będę chętny. Natomiast opinie były dużo bardziej rozstrzelone jak w przypadku Grand Soir. Widac trudniejszy w odbiorze. Minęło 11 godzin od aplikacji Baccarat Rouge extrait a ja nadal czuje wokół siebie aurę. Niezły mocarz.
  • Odpowiedz
@alvaro1989 dokładnie, trudniejszy w odbiorze i podobno dlatego wycofany bo też GS lepiej się sprzedawał, ile w tym prawdy? Nie wiem ¯_(ツ)_/¯

No bo to extract, podobno moc konkret
  • Odpowiedz
@Ryshardi: Tylko dobrze by było najpierw gdzieś sprawdzić APLS, bo to gęsty, orientalny, miodowy i lekko animalny ambrowiec. W ciemno bym nie brał raczej. "Animalna ambra" to jest to co mnie hamuje :)
  • Odpowiedz
@SnoobDuog: To może być trudne, bo to wycofany zapach i trzeba go zamówić na stronie MFK. Ja tam rozbiorę jakikolwiek inny zapach Francisa, bo obecnie przeżywam fascynację tą marką. Np. Oud
  • Odpowiedz