Wpis z mikrobloga

@denis-szwarc Po pierwszych 4 godzinach grania mam takie uwagi:
1. Brakuje mi jasności w postępie punktów doświadczenia do odblokowania nowych modułów rakiety. Punkty z laboratorium są jasne, pozostałe nie bardzo. Nie do końca rozumiem co powinienem robić, żeby najszybciej się rozwijać. Czy ten znak jakby enter to liczba startów, czy punkty zdobywane w biurach? Generalnie jak można coś odblokować to powinno to delikatnie inaczej wyglądać.
2. Wydaje mi się, że nazwa miasta powinna się w jakiś sposób pojawiać jeszcze przed wybudowanie tam czegoś.
3. Na tą chwile pojawiają mi się komunikaty, że na płacę wydałem 0$, to normalne?
4. Dobrze kojarzę, że lokalizacja ma jakieś ukryte bonusy na jakość lub cenę rakiet, wydajność biur i laboratoriów.
5. Osobiście wolałbym, żeby misji nie dało się wybrać, jeśli nie dysponuję projektem rakiety, która może ją
  • Odpowiedz
@lubie_jablka:
1. Ten znak "jakby enter" to pasek lvl. Obok ikonki zdjęcia masz cyfrę, która odpowiada poziomowi twojej firmy. Aby zbadać następny moduł, musisz mieć odpowiedni level firmy oraz odpowiednią ilość punktów nauki z laboratoriów.
Doświadczenie zdobywasz po przez budowanie rakiet, wystrzeliwanie ich, ukończenie misji.
Biura generują kontrakty, nie punkty :)
2. System nazw miast jest przerabiany, weźmiemy twoją sugestię pod uwagę.
3. Nie, to błąd. Poprawimy w
  • Odpowiedz