Wpis z mikrobloga

[ #szerlok ] [ #szerlokdaily ] Najwyzej oceniane komentarze z ostatnich 24 godzin:

(1) ramka:

Każde dziecko wie, że wypadków jest więcej, bo jest więcej samochodów, a dobrych dróg nie przybywa. Nieudacznicy z rządu PiS tej prawdy nie pojęli. Zauważyłem też fenomen. Drogi są coraz gorsze, ale na ulicach pojawiły się fotoradary. Polacy mają być kontrolowani w każdym miejscu. Utrudnić ludziom życie do maksimum, a na końcu ich skontrolować wszystkich bez wyjątku. To jest filozofia PiS. Tylko facet który nie ma prawa jazdy, może wydawać pieniądze na fotoradary, a nie na drogi.

Donald "Chyży Ruj" Tusk, 2007 ~ @januszkarwasz [192] [Ujawnił aferę, grozi mu pięć lat]

(2) Sedd: ROZUMIEM ~ @Audiomachine [189] [Farmer w desperackiej akcji stara się uratować dobytek swojego życia]

(3) MagnitudeZero: jak ci utną łeb to nie będziesz miał mieszanych uczuć ~ @Global-Destroyer [185] [To w moim kraju nie przejdzie!]

Najgorszy komentarz:

Mam mieszane uczucia. Mówi dobrze ale przez tą zasłoniętą twarz kojarzy mi się z terrorystą. ~ @MagnitudeZero [-143] [To w moim kraju nie przejdzie!]
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach