Wpis z mikrobloga

@kvvach: lol, to już po 2h była taka inba O_o? Myślałem że cheater wbił dopiero następnego dnia, a początkowo inba dotyczyła manipulacji Brzytwy. To tym bardziej chylę czoła przed tym piecem, 2h i już legenda ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@OjciecMarek: @Turysta_Onanista: Dziękuję za pamięć o mnie (ʘʘ) Nie udzielałem się od dłuższego czasu gdyż kolega piłkarz, kucharz i akrobata mnie wrzucił na czarną listę.

Brzytwa ostatnio napisał, że ograniczy się w publicystyce i politycznych dyskusjach, za to wróci "do korzeni", czyli długich, rzetelnych tekstów filozoficznych. Być może zacznie czytać cytowane publikacje zamiast kopiowania bibliografii z Wikipedii.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@DeFutura:

ustanowienia demokratycznego Królestwa z Królem - Fuhrerem


Próba opisania Trzeciej Rzeszy. Fuhrer - de facto zastępujący Króla udający, że jest Objawem Woli Narodu i przeto jest Objawioną Nieświadomością Narodu Niemieckiego. Trochę wyobraźni
@Brzytwa_Ockhama: można to opisać jeszcze prościej - jako totalitarną dyktaturę, bez niepotrzebnych przytyków w stronę demokracji.

udający, że jest Objawem Woli Narodu i przeto jest Objawioną Nieświadomością Narodu Niemieckiego.

no to bardziej pasuje do nawiązań tolkienowskich powyżej, niż do naszej historii ( ͡° ͜ʖ ͡°)