Wpis z mikrobloga

@DeFutura: O, przepraszam ale muszę tutaj być adwokatem diabła i zauważyć że Cheater dorzucił sporo do pieca kreując osobny i w zasadzie niezależny wątek o filozofii weganizmu. Rola Czitera jest trudna do oceny i wymaga dalszych badań ale ja zaryzykuje tezę że to Cheater mógłby być czynnikiem kluczowym do rozbudzenia żaru. Wszakże nikt nie spodziewał się dyskusji o weganizmie w wątku o piecu hutniczym. Sama dyskusja była zażarta i wytworzyła
  • Odpowiedz
@kvvach: Najbardziej mnie boli że w dyskusji z śp. Cziterem na temat weganizmu w wątku o piecu wstawiłam cytowanie do jednej publikacji na temat owadów a przez to że wątek został usunięty to jej nie znajdę (°°
  • Odpowiedz
@OjciecMarek: Oczywiście. Niechaj to ziarenko żaru, które troskliwie przechowałem, buchnie różowym płomieniem jutrzni zwiastującej nowe, lepsze jutro. Niech jego światło, jakoby blask Gwiazdy Zarannej, wskazuje nam, wędrownym duszom, drogę ku przyszłości nieznanej, gdzie nadzieja i trwoga splecione są ze sobą.
  • Odpowiedz
@yeron: wątek odrośnie jak Gondor i jego Białe Drzewo, które mimo iż uschło, po pokonaniu Saurona zostało zastąpione nowym - sadzonką znalezioną przez Aragorna.

  • Odpowiedz