Wpis z mikrobloga

Uwaga Mirki przymierzające się do WoWa na Classicu! Przypominam, że w planach jest wykopowa gildia, do której przynależność zadeklarowało już 25 Mirków - tyle głosów oddano w głosowaniu dotyczącym frakcji (przyznam, że chciałbym grać holasem, więc osobiście zależy mi na Alliance ( ͡° ͜ʖ ͡°)).

Zapraszamy do gildii i na discorda, który powstał dzięki uprzejmości @ugabugadojaskini: https://discordapp.com/channels/586250686757339142/586250686757339148

Discord powstał już jakiś czas temu, więc część z tych 25 osób na pewno się wykruszy, ale nadal jest to pokaźna liczba.

#worldofwarcraft #wow #gry
WillyJamess - Uwaga Mirki przymierzające się do WoWa na Classicu! Przypominam, że w p...

źródło: comment_5uFJlcfyunBmHzHkUXnejlDcx5Dpxxm2.jpg

Pobierz
  • 19
@Arogancky: #!$%@? akcja ogólnie, bo tworząc postać wybrałem BL, ale coś się stało i zmieniło mi na Doomhammera, no i teraz hit, zaczaiłem że nie gram na BL dopiero na 60 lvl, nie wiem jak to możliwe, no i trochę lipa bo mały serwer. Przez to doszedłem do wniosku, że ogram kilka klas do 110 i później użyję boosta na BLu jak już ostatecznie coś wybiorę.
@Topev: Holas czyli holy paladin. W późniejszych dodatkach palkiem można było grać w obu frakcjach, ale w classicu palek był zarezerwowany dla alliance, a szaman dla hordy. Trochę boli, ale w sumie alluchy też mają klimat :D i SW jakoś wygląda, nie to co Orgrimmar, #!$%@? dziura w ziemi xD