Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Wstydzę się, że stary koń ze mnie a nie umiem tańczyć. Wiek mam taki, że powoli zaczynają się te wszystkie wesela i inne spędy kuzynostwa i znajomych. Nie chcę siedzieć przed stołem i zamulać jak kilka lat temu. Dlatego postanowiłem zapisać się na jakiś kurs tańca. Myślę o kursie, bo różowego chętnego mnie nauczyć na horyzoncie nie ma. Niestety nie wiem na jaki. Zależy mi na takim typowym tańcowaniu w parach jakie uskuteczniane jest na weselach i imprezach typu wiejska potańcówka. Jak się nazywa taki taniec? Bo w necie widzę różne rzeczy, i najbardziej mi pasuje do tego disco fox, disco samba albo coś co nazywane jest w szkołach tańcem użytkowym. Gdzie najlepiej iść na kurs w naszym pięknym mieście?
#taniec #kiciochpyta #wroclaw

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Dodatek wspierany przez: Nie siedź w domu w ferie i w wakacje
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Wstydzę się, że stary koń ze mnie a...

źródło: comment_XiS6pKXB751VaZ7fQJpQvt9JcTv0Gp3s.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Bo muzyka na weselach jest do dupy. Ja umiem tylko intuicyjnie. Jedyną muzyką, przy której mógłbym spontanicznie wykonywać jakieś ruchy, to jest coś takiego jak w załączniku. Ewentualnie mocna muzyka rockowa.
rmweb - @AnonimoweMirkoWyznania: Bo muzyka na weselach jest do dupy. Ja umiem tylko i...
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: kurs tanca towarzyskiego na uniwerku przyrodniczym - za darmo i dla kazdego, mnostwo osob przychodzi bez pary i tam sie dobieraja. Wiem, ze towarzyski, ale tak czy siak bardzo pomaga w wyrobieniu sobie tanecznych ruchow, poprawnej postawy w tancu i wyczucia rytmu. Z tego co kojarzę, to zaczynają jakoś na przełomie października/listopada i kurs trwa 15 tygodni
  • Odpowiedz