Wpis z mikrobloga

@jasiu87: poniżej klamki z boku (mała część widoczna na zdjęciu) masz ten mechanizm/dzyndzel, musisz go pociągnąć w swoją stronę przekręcając klamkę do pozycji okna otwartego (nie uchylonego jak na zdjęciu), domykasz potem normalnie okno i wszystko musi działać
Jak tak się dzieje to na zawiasach imbusem okno trzeba podnieść do góry. Prawdopodobnie trzpien na górze okna wypada z listwy metalowej.
Przyłóż tak żeby zawiasy były w odpowiednim miejscu i pokręć klamką
a różowej kup nerwosol bo take rzeczy robią się przy gwałtownych ruchach
P.S. z jakiej firmy masz okna?
@jasiu87: To je dociśnij przy lewym dolnym rogu, tam się powinno ono oprzeć. A jak nie, to nie wiem, ja przez tyle lat jakoś nie potrafiłem tego #!$%@?ć. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@jasiu87: u mojej mamy jest tak samo jak zmie ie z pozycji otwarte na uchył. Jak zamkne i z tej pozycji dam na uchył to jest ok.
@jasiu87: lewy dolny róg też? Może go dociskaj przed przekreceniem klamki. jak uchylasz to w dolnej części skrzydła znajduje się boleć który trzyma okno żeby się nie otwierało
@jasiu87: może drzwi jakoś słabo zamontowane i się przesunely albo na siłę kręcił klamka i coś przeskoczylo na Ząbkach w tej listwie. może sam element stały w ramie da się przesunąć w prawo?