Wpis z mikrobloga

Planuje wziąć w leasing jakiegoś średniej wielkości suva za mąż 150 tys. zł. Poważnie biorę pod uwagę skoda karoq. W konfiguracja w bardzo bogatej wersji wyszła mi za ok. 138 tys. Lubię grupę VAGa, ale może polecicie coś jeszcze wartego uwagi?
#motoryzacja #kiciochpyta #samochody #suv
  • 21
@zeus92: zadałbym sobie przede wszystkim jedno zasadnicze pytanie: czy nie lepiej wziac coś 200k droższego typu nowe XC90 zamiast samochodu dla Janusza albo Grażynki bo ciężko wyobrazić sobie młodego odnoszącego sukcesy człowieka w SUVie za 150k?
@zeus92: normalne auto lepiej a nie gównosuva. Jak lubisz skodę, to po prostu superba. Nie patrz na cenniki, w skodzie dostaniesz za 150 superba laurin&klement cennikowo za 200 000. oni duże rabaty dają (tzn. na wysokie wersje, przy biednej fabii na rabat nie licz).
Żona różne VAGi oglądała, w końcu wzięła superba i nie żałuje. Przy 150 na autostradzie bajka w porównaniu z suvem który jeździ jak ciężarówka
via Android
  • 0
@Neoplan z tego co czytałem w Internecie to ten karoq prowadzi się całkiem fajnie. No właśnie niebwie m czy aż taki rabat bym dostał. Chce dołożyć sporo opcji dodatkowych.
@zeus92: Jako fan benzyn sam bym ci chyba odradził 1.5 TSI – krąży o nim sporo opinii, że ma bardzo #!$%@?ą kulturę pracy i ma dość średnią dynamikę jak na to, co oferuje na papierze. Poza tym też już ma filtr cząstek stałych, jakkolwiek chory nie jest to pomysł. To już lepiej pójść w mocniejszego i dużo dłużej obecnego na rynku 2.0 TDI.
@zeus92: Niestety @Neoplan i @Pangia dobrze Ci radzą, nie mam co prawda tego auta ale znajomi kupili go z tym właśnie silnikiem, na początku jest ok ale potem słuchasz sobie jak pracuje silnik i co prawda jest cichy ale za tę warstwę wygłuszenia wsadzili mały, wysilony silnik który pasuje tam tylko na papierze.

W dodatku jest to auto ze stajni VAG ale nie jest to Audi ani VW co oznacza że