Wpis z mikrobloga

Witam. Mam okazje kupic Kawasaki ZZR 600 z 99 roku, ale nurtuja mnie watpliwosci. Naczytalem sie o problemach ze skrzynia i niska trwaloscia silnikow. Moze ktos na tagu posiada szersza wiedze na temat tego modelu? Ile jest prawdy w tych opiniach? Dodam, ze osobiscie nie szaleje na motocyklach, jezdze raczej spokojnie. Pozdrawiam.
#motocykle
  • 3
@Prusti: Mialem zygzaka. Nawet 2 sztuki. Biegi a raczej dwojka to przypadlosc raczej duzego.

Zreszta da sie to naprawic jak skrzynie rozlozysz. Wzglednie nowoczesnie wyglada jak na swoj wieki. Z silnikiem problemow nie mialem zadnych. Dosc wolny i slabo wstaje an kolo.

Ale dostac idzie to obecnie za drobne.
@bigger: dzieki za odpowiedz. Przypadlosc duzego? Jak to rozumiec? Cenowo faktycznie jest tanio, dlatego tez mialem pewne obawy. Z wygladu bardzo mi sie podoba, duze owiewki to to, czego szukam. Osiagi schodza raczej na drugi plan, tym bardziej stawanie na kolo. Mechanicznie nic mu narazie nie dolega, ma najechane 38 tys. Czyli mowisz, ze mozna zaryzykowac?
@Prusti: Duzego tzn. zzr 1100

Nie zepsujesz go swoim jezdzeniem. To jest motocykl ze zlotej ery japonskich motocykli. NIe do zabicia. Jak byl chociaz raz po raz doglaadany to nic powaznego mu sie nie stanie.

Bralbym i jezdzil az odpadna kola.