Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Dzień dobry. Lvl33 here i pomimo idealnych według niektórych z tagu #przegryw warunków w postaci 195cm/ 95kg i 21cm żądła nigdy nie robiłem tego słynnego beniz into wagina. Wydaje mi się, że w przyrodzie są osoby które są intuicyjnie odrzucane przez dobór naturalny a ja jestem jednym z nich. Kobiety zawsze na mnie dziwnie patrzyły, nigdy nie zaznałem tego słynnego spojrzenia płodnej Julki, bycia podrywanym czy flirtu - a wielokrotnie obserwowałem to w stosunku do moich niezbyt przystojnych znajomych będąc gdzieś na koncercie. Ja tak jakbym był czymś w rodzaju NPC skanerze lasek. I nawet nie jestem zbyt wymagający w stosunku do kobiet bo podobają mi się grubaski... Ale co tam, ja już się z tym pogodziłem (òóˇ). Widać nie każdy musi w przyrodzie rochać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jestem ciekaw ilu jest takich jak ja w społeczeństwie. Wydaje mi się, że wbrew pozorom dużo, ale nikt się do tego nie przyzna znajomym. Już lepiej chyba się publicznie przyznać do bycia skazanym za gwałt niż bycia prawikiem w takim wieku - na pewno w przypadku tego pierwszego nikt się z was nie będzie śmiał za plecami. To tyle.

#stulejacontent #zalesie #incel #incels

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Dzień dobry. Lvl33 here i pomimo id...

źródło: comment_jWspWYn5Qq3kke9ERWI8RYUcxqGzdhxA.jpg

Pobierz
  • 9
NiebieskaEkolożka: Takie rzeczy to nie tylko wśród mężczyzn. Na mnie do 25 roku życia też nikt nie spojrzał, jak rozumiem nie byłam ani wystarczająco ładna, ani wystarczająco "charakterna"; czy czego tam Panowie szukają.

Potem spotkałam człowieka, z którym się zaprzyjaźniłam i 4,5 roku później bierzemy ślub, bo przyjaźń wyewoluowała. Nie zmieniłam się, niezbyt zmądrzałam i nie udało mi się wypięknieć, a jednak można mnie było pokochać( ͡° ͜ʖ ͡