Wpis z mikrobloga

Mam pytanie i może znajdę tu pomoc.

Czekam na wypłatę środków z PLUS 500, niby wysłali i dostałem numer ARN. Jest możliwość sprawdzenie i śledzenia tego numeru? Czekam od 2 lipca na środki i nadal ich nie otrzymałem i nie znam przyczyny dlaczego jeszcze pieniądze nie są ma moim koncie. Support mnie zbywa i daje właśnie ten numer ARN do śledzenia. Płaciłem z karty Visa i na kartę Visa miały mi środki wrócić. Miał już ktoś taki przypadek?
#pytanie #bank #gielda #plus500 #pomocy #visa
  • 10
  • Odpowiedz
@johnmorra: wcześniej z innej karty nie miałem takiego problemu, zmienilem karte i środków nadal nie ma. Wyślę im dziać jeszcze zapytanie.
  • Odpowiedz
@Md12 aha no to taki problem to ja mialem :D zrobilem wyplate a oni ze kasa doszla ale na stare konto... i nie moga zmienic bo robilem depozyt z tamtej karty a z nowej jeszcze nie. Wiec musialem usunac stara karte i dopiero wtedy na nowa szlo
  • Odpowiedz
@johnmorra: u mnie troszkę inaczej, miałem dwie karty wpisane, zapłaciłem z jednej, później wyskoczyło mi, że karta nie zweryfikowana, ale pieniędze mi wysłał, poprosiłem o wypłatę środków na tą kartę, ta sama kwota co wysłałem. I nadal nie ma środków na moim koncie. Oni twierdza, że wysłali na tą kartę z której im zapłaciłem.
  • Odpowiedz
Karta była przypisana do mojego konta rolniczego na którym spłaca kredyt za działkę. Może uznali to konto za firmowe, a konta firmowe nie mogą być przypisane do konta plus 500. Tylko dlaczego mogłem im wpłacić pieniądze, a oni twierdzą, że mi je wysłali
  • Odpowiedz
@Md12: pytanie troche po czasie, ale sam rozważam plus500 - kasa dotarła? jak ogólnie wrażenia z grania na tej giełdzie?
  • Odpowiedz
@daaw: ogólnie to wypłacają. Tylko musisz mieć kartę "wypukłą" lub podać swój numer konta. Resjetracja chwilę trwa,. Ogólnie mają spoko aplikacje na telefon, i działa dobrze
  • Odpowiedz