Wpis z mikrobloga

Chciałbym zobaczyć niszowy kontent dobrze wykonany o dzielnicach Kijowa, pan @Gaidemski z tego co pisze wiem że tam żył, ale nie taki typowo turystyczny lanie wody dla normanów, ale ciekawą rozpiske poszczególnych dzielnic
- jakie bogate
- jakie biedne
- może jakieś zdjęcia, które oddają duch 3mln miasta w Ukrainie
- no i osobiście podjarałbym się gdyby miał zdjęcia/ zrobił, jakiś dużych wielkich blokowisk, takich szarych no poprostu olbrzymich, od dawna wspominam że jestem pasjonatem blokowisk
Może zawsze się zainspirować moja dawniejszą działalnościa na hasztagu #swiatmescuda
#przegryw
Pobierz Mescuda - Chciałbym zobaczyć niszowy kontent dobrze wykonany o dzielnicach Kijowa, pa...
źródło: comment_269V6fDRw6G90VjDnYcznlH25nykTm7r.jpg
  • 2
Zdjęcie ktore wyslałeś to jedna z najlepszych dzielnic Kijowa a, nazywa sie "печерск", ceny na mieszkania tam są #!$%@? w kosmos. Wciąż tam mieszkam, w razie czego, dzisiaj mogę dla ciebie pospacerować i wysłać zdęcia normalnych dzielnic i kommibloków. W priv czy tutaj?
No w sumie Kijów można podzielić na dwie części. Prawy brzeg miasta i lewy. Prawy brzeg to taki "prawdziwy kijow" ktory był zbudowany jeszcze do związku radzieckiego. Tam znajdują sie stare kamienice i dużo mieszkań deweloperskich jak na zdjęciu. Czasem można zobaczyć jak w piękną, wytworną kamienicę komuchy wbudowali #!$%@?, szary kawał gówna. A Lewy brzeg... No zrozumiałeś już. Tak jest. Rozbudowany podczas komuny. Do nich niczego tutaj nie było. Tylko las.