Wpis z mikrobloga

Czy i wam nie wydaje się że jeszcze kilka lat temu było łatwiej być związki czy też znaleźć normalną dziewczynę do stałego związku ? , A teraz został sam śmietnik w tym kraju tak zwany rakowy odpad nuklearny na tych polskich portalach randkowych? ,jedynymi zainteresowaniami tych polek jest np ajfon ,netflix i inne płytkie gówno #badoo #tinder #sympatia #plodnajulka #p0lka #fotkapl #zwiazki #przegryw
AdolfzBerlina - Czy i wam nie wydaje się że jeszcze kilka lat temu było łatwiej być z...

źródło: comment_aQ1qM62rc7tdPIFLoGKlNl9fi132s4fC.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@AdolfzBerlina: nie wiem, bo 25 lat nie miałem kontaktu z kobietami, ale myślę że masz rację, bo aplikacje typu tinder spowodowały że jeszcze łatwiej znaleźć sobie relacje typu ons fwb
  • Odpowiedz
@Maciej98: Dziękuję wiem że będzie ciężko niestety tym bardziej że w 2017 myślałem że wezmę ślub z przyjaciółką wtedy to było coś miłość z przyjaźni i wspólne plany wszystko się rozjechało ,a teraz jakoś nie mogę zaskoczyć uczuciowo tak bym to ujął , choć jakoś nie mam problemu by odezwać się do dziewczyny -ale prosto mówiąc to nie to ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Snurq: Pewnie to też wpływa ( ͡° ͜ʖ ͡°) ,ale czasem za dużo widzę co się dzieje w otaczającym świecie no i jak każdy mam tam jakieś oczekiwania i bynajmniej nie chodzi o wygląd tylko ,bo to jednak przemija
  • Odpowiedz