Wpis z mikrobloga

Moderacja jest upośledzona, odcinek 2137
Powiedzcie mi drodzy współwykopowicze w jaki sposób poniższy obrazek nie jest nawoływaniem do nienawiści i przemocy skoro:
- gloryfikuje islamofobię, nienawiść do mniejszości religijnej
- rozpowszechnia islamofobiczny i prawacki błąd poznawczy, który utożsamia islam z terroryzmem
- gloryfikuje przemoc seksualną wobec kobiet
- gloryfikuje terrorystyczną ideologię incelską która uznaje seks z kobietami jako nagrodę dla mężczyzn.

Ale jak wiadomo moderacji zaczyna gnić ostatni kolektywny neuron który posiadają w mózgu, a @4gjd nie ma go już chyba od dłuższego czasu.
#neuropa #4konserwy #bekazmoderacji #bekazprawakow #moderacjacontent #nienawisc #rasizm
Majk_ - Moderacja jest upośledzona, odcinek 2137
Powiedzcie mi drodzy współwykopowic...

źródło: comment_vTAjb0ziPW338YB0XNDvGDFRPXPfR9hU.jpg

Pobierz
  • 17
@Majk_: @4gjd nie raz dawał wyraz swojej sympatii w stronę środowisk #!$%@?ących się jednocyfrowym IQ (katole, prawaki, narodowcy, itp.). Potri usunąc zdjęcie kremówki, a nie usunie obraźliwych wpisów typu :"lewacki śmieciu" Cóż moderek ewidentnie lubił batoniki od proboszcza.
@Majk_: O, mój ulubiony moderator. W jego (?) przypadku, decyzje wydawane są na zasadzie rzutu monetą - jest reszka to odrzuca, jest orzeł to banuje.

Ciekawi mnie tylko jedno - czy wypokowa moderka nie jest w ogóle kontrolowana (co tłumaczyłoby fenomen "moderatorów z misją"), czy też wręcz odwrotnie, te głupie decyzje biorą się z konieczności postępowania według reguł ustalonych przez sami-wiecie-kogo, a jak się już wszyscy przekonaliśmy decyzje tej osoby,
@przemek89x:

uważasz, że walka z uprzedzeniami w tym z islamofobią, którą katolstwo nachalnie promuje np. na wykopie, to bzdury?


Przemek, ocknij się i przeczytaj ze zrozumieniem co napisałem.

gloryfikuje przemoc seksualną wobec kobiet


To jest bzdura. Urojenie albo kłamstwo.

Gdzie tam widzisz gloryfikowanie przemocy seksualnej?