Wpis z mikrobloga

#rozdajo #steam #gry
Mam do rozdania grę Crusader Kings II #ck2 wraz z dodatkami: The Old Gods, Legacy of Rome, Sword of Islam, Way of Life, Reaper's Due i Monks and Mystics (dodatki które uważam za niezbędne do podbijania średniowiecznej Europy ( ͡° ͜ʖ ͡°) ).

Jeśli ktoś chce zaznać nieśmiertelnego życia ze swoją córką-żoną ( ͡° ͜ʖ ͡°) albo walczyć w krucjacie i wrócić z napletkiem jakiegoś znanego człowieka, wystarczy że da plusa. Losowanie odbędzie się wieczorem (albo jutro rano jak zapomnę xD). Warunkiem jest mieć konto utworzone przed datą dodania postu.

Good Luck and Deus Vult! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Matixar - #rozdajo #steam #gry 
Mam do rozdania grę Crusader Kings II #ck2 wraz z do...

źródło: comment_r8uzyEMC2JnGq7WxNs5p2AO0QpZplg4v.jpg

Pobierz
  • 39
  • Odpowiedz
@TotalDisaster: pelikany wezmą wszystko, ale co się im dziwić? Dla nas takie dlc to 3 godziny pracy, a dla Amerykanina czy Brytyjczyka to niecała godzina. Kupi, zagra pomarudzi ale nawet nie chce mu się tego zwracać
  • Odpowiedz
@Mnichuy: No ja nawet mam już taką racjonalizację, że jak kupno dlc sprawi, że sobie zagram jedną kampanię od początku do końca (50-100h?) to i tak trochę warto xd do europy mam wszystkie dlc (skórek żołnierzów i music packów nie liczę).
  • Odpowiedz
Gdyby te "niepotrzebne dodatki" nie istniały to support zatrzymałby się pewnie w 2013 roku i gra by zupełnie nie przypominała obecnego CK2, mody pewnie też by zatrzymały się w rozwoju. Widać jak PDX się postarał przy Imperatorze i lepiej żeby sobie na razie odpuścili jakiekolwiek próby robienia CK3/Vic3/EU5


Cena 2,5k za grę też nie jest normalna. Nakład pracy jest niewspółmierny do tego ile zawołali. Wg. mnie maks za całość nie powinien przekraczać
  • Odpowiedz
@Camilli: Na szczęście całość nie kosztuje 2.5k tylko 1.1k ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Dlatego gry od Paradoxu kupujemy tylko na promocjach, albo jak bozia Johan przyzwoli, w humblowych bundlach za 60 złotych, niestety takie są koszta braku konkurencji i paru lat popremierowego support
  • Odpowiedz
@Vladimis: super myślenie, gdyby mieli stosować taką politykę nie miałbyś eu4 tylko eu1 bo po co nową grę robić?! Dlc i HD tekstury, i jazda!
Takie gry jak victoria i ck powoli tracą myszką, i muszą nową część zrobić. A to czy na poziomie gównianego imperatora to już inna sprawa
  • Odpowiedz
@Mnichuy: W sumie myślenie nie najgorsze, mi osobiście pasuje pomysł kupowania 1-2 dlc rocznie żeby przedłużyć żywot ulubionej gry do paru lat przy okazji rozbudowując mechaniki i zmieniając rozgrywkę żeby zbytnio się nie znudziło. Problemem jest to, że wujek Johan ma chyba pewne dużonose i ręcopocierające korzenienie i stosuje model zajebiście zachłanny i totalnie nieprzyjazny dla nowych graczy którzy muszą wyłożyć z marszu kilkaset złotych żeby sobie pograć na równi
  • Odpowiedz
@Vladimis: no z polityką paradoxu nie ma co liczyć na godnych następców bo wydadzą nową grę z 1/10 poprzednika. Ale zobacz na Simsy 4 nie miała nawet 5% zawartości 3 czy 2, a sprzedała się super. Tak działa biznes że ludzie kupią tylko dlatego że jest nowa
  • Odpowiedz
@Mnichuy: Tylko Imperator pokazał, że ludzie mają dość pustych gier od Paradoxu, gra skończyła z 600 graczami i negatywnymi recenzjami, większość ludzi wróciła do ulubionych przestarzałych tytułów które coś oferują. Wątpię, że będą ciągnąć ten cyrk długo, wydadzą 1.2, może jedno czy dwa większe DLC i jako, że ludzie już wydali wyrok i nie widzę żeby mieli wrócić to PDX odstawi grę w kąt i tyle z tego Imperatora będzie.
  • Odpowiedz