Wpis z mikrobloga

ponoć #banggood zrezygnowało ze spedytora ktory dawał tracking 48x.. rozdaje teraz 61... jako Priority Air Mail
czekam na opinie, przykładowe trackingi jak to działa
#tracking #zakupyzchin #pdm #priorityline
PS:
telefon kupiony około północy a przed chwilą email od GLS

Szanowny Odbiorco,

informujemy, że Nadawca ECDC LOGISTICS-BG przygotował dla Ciebie paczkę o numerze: 61xxxxxx.. (Nr referencyjny: A0000xxxx..). Przewidywana data doręczenia paczki zostanie wskazana w kolejnym e-mailu. Otrzymasz go, gdy odbierzemy paczkę od Nadawcy.


@AliPaczka
2019-08-13 07:10 Belgia Puurs Nadawca nadal numer paczce - paczka nie zostala jeszcze przekazana kurierowi GLS
  • 30
  • Odpowiedz
20.07 złożone zamówienie w #banggood i od 20.07 ma ostatni status w trackingu "system accepted the order"

Ktos wie o co chodzi? Nie powinno byc chociaz ze left warehouse albo cos? Bo to wyglada jakby przesylka nigdy nie opuscila magazynu, dodam jeszcze ze paczka zaczyna sie numerem 4831xxxxxxxxxxx
  • Odpowiedz
@widmo82: ok powiedz mi wiesz może co zrobić jesli kupilem kilka przedmiotow jednoczesnie i zaplacilem za wszystkie jeednocześnie, a tylko część z nich nie dotarła? to znaczy jak wtedy zrobić spór skoro mam tylko jeden przelew na paypalu do bangood za 1kzł na te wszystkie paczki?a nie chce odzyskać całej kwoty
  • Odpowiedz
@vikopru: zadzwoń do paypala, i pogadaj z konsultantem, wyjaśnij co i jak on Ci pewnie powie jak to zrobić. Zakładam że każą założyć spór i opisać które paczki i za ile doszły, a które nie etc.
  • Odpowiedz
@Dax13: Zamówiłem jeden telefon przez Priority Direct Mail i drugi EU Priority Line - oba idą tym samym kurierem i otrzymały numer śledzenia 61...
  • Odpowiedz
@widmo82: Ten ich support to żart ponury. Kontakt po sprzedaży próbują wrzucić na Messenger. Wchodzę a tam bot. Chcesz pogadać o zamówieniu? Zaloguj się. Klikasz zaloguj - kręci się kółko i nic się nie dzieje.
Wziąłem kontakt przez livechat który niby jest przedsprzedażowy. Byłem 4ty w kolejce. Odczekalem, zgłosił się jakiś Sky.
Podaje mu nr zamówienia. Czekałem z 10min a tu w końcu odpowiedz że mają 4-15 dni ale roboczych na
  • Odpowiedz